Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

‘Usta’ oyunu Selçuk Üniversitesinde sahnelendi

Selcuk University 18:33

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez’in yazıp yönettiği 2. Abdülhamid Han’ın hayatını konu alan “Usta” isimli tiyatro oyunu, Selçuk Üniversitesinde sahnelendi.

Orman oluşturmak için bir araya geldiler

Selcuk University 14:59

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi akademik ve idari personeli, hatıra ormanı oluşturmak amacıyla 111 fidanı toprakla buluşturdu. SÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emine Arslan, Fakülte bünyesindeki akademik ve idari personelin hatıra ormanı oluşturma hayaliyle etkinlikte bir araya geldiğini bildirdi.

SÜ'de Avrupa Tanıtım Fuarı düzenlendi

Selcuk University 14:00

Selçuk Üniversitesi Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü ile Konya Sanayi Odası Avrupa Birliği Bilgi Merkezi iş birliğinde “Umudumuz Hep Genç” temasıyla Avrupa Tanıtım Fuarı düzenlendi.

Armağan Çağlayan, Selçuk Üniversitesindeydi

Selcuk University 17:50

Televizyon Prodüktörü ve YouTube Programcısı Armağan Çağlayan, Selçuk Üniversitesinde öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin söyleşiye ilgisi oldukça fazlaydı.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:31

Bağımlılıkla mücadele için ‘Harekete Geç Gençlik Festivali’ başladı

Selcuk University 16:04

Selçuk Üniversitesi ve Selçuklu Gençlik Meclisi iş birliğinde “Bağımlılıkla Mücadele ve Gençlik” temasıyla düzenlenen Selçuk Üniversitesi Bağımlılıkla Mücadele için Harekete Geç Gençlik Festivali başladı.

Konya’da Maraton heyecanı

Selcuk University 16:00

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, “Hareketin Merkezinde Ol” sloganıyla ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Konya Yarı Maratonu’nun ödül törenine katıldı.

'Şehir ve Medeniyet Çalıştayı' düzenlendi

Selcuk University 11:50

Selçuk Üniversitesi, Karatay Belediyesi ve Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği tarafından “Şehir ve Medeniyet Çalıştayı” düzenlendi. Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy’un da katıldığı çalıştayda kültür dünyasının kazanımlarını artırmak için yapılması gerekenler anlatıldı.

FAST ACCESS

PROMOTION