YUNAK MESLEK YÜKSEKOKULU
AKŞEHİRDE DİJİTAL DÜNYAYA ADIM KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksekokulu tarafından Selçuk Üniversitesi Nasreddin Hoca Uygulama ve Araştırma Merkezi, Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu, Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası ve Akşehir Belediyesi paydaşlığında düzenlenen konferans Akşehir Meslek Yüksekokulu 2000 yılı mezunu, CRM Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer tarafından verildi.

 

 

Konferansın açılış konuşmasını yapan Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş, dijitalleşen dünyaya her kesimin ayak uydurmasının kalkınma açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti ve eski mezunumuza azmi ile geldiği yerde okulunu unutmadığı için teşekkür etti.

 

 

 

Konferansında dijital dünya, dijital pazarlama ve sosyal medya gibi konulara değinen Ramazan Becer de konferansın sonunda mezun olduğu Akşehir Meslek Yüksekokulu’nda bir kez daha bulunmaktan ne kadar mutlu olduğunu ifade etti.

 

 

 

Konferansın sonunda Ramazan Becer’e önlisans diploması Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş tarafından takdim edildi. Ayrıca Akşehir Belediyesi ve Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası da hediyeler takdim etti.Konferans hatıra fotoğrafı çekimleri ile sona erdi.     

 

Konferansa katılan okulumuz öğrencileri ile birlikte konferans öncesinde Akşehir Gezisi yapılarak, Yunaklı Hayırsever tarafından öğrencilere pizza ikramında bulunuldu.