Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:45

Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Ateş’ten çevre duyarlılığı

Selcuk University 11:10

Sigara bağımlılığından yaklaşık 2 yıl önce kurtulan Selçuk Üniversitesi (SÜ) Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Ateş, sigara ile olan mücadelesini kolaylaştırmak için başladığı yürüyüşleri çevre duyarlılığına dönüştürdü. Doç. Dr. Ateş, yürüyüş esnasında çevrede gördüğü plastik, cam, kâğıt ve benzeri atıkları toplayıp belediye aracılığıyla ülke ekonomisine kazandırıyor.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Mandal, Selçuk Üniversitesini ziyaret etti

Selcuk University 19:00

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’u ziyaret etti. Prof. Dr. Mandal, Tıp Fakültesi ve Veteriner Fakültesinde yürütülen aşı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:50

Rektör Aksoy, TEKNOFEST’e hazırlanan takımları ziyaret etti

Selcuk University 21:12

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, 21-26 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne (TEKNOFEST) hazırlanan Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi bünyesindeki takımları ve öğrencileri akademik danışmanları eşliğinde, çalışma yaptıkları alanlarda ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

‘14. Uluslararası Nükleer Yapı Konferansı, NSP2021’ SÜ ev sahipliğinde gerçekleşti

Selcuk University 14:00

Selçuk Üniversitesi (SÜ), 19 ülkeden 150’yi aşkın uzman nükleer fizikçi bilim insanının katılımıyla gerçekleştirilen “14. Uluslararası Nükleer Yapı Konferansı, NSP2021”e ev sahipliği yaptı.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:42

YÖK, Araştırma Üniversitelerinin ihtisas alanlarını belirledi

Selcuk University 19:40

Selçuk Üniversitesi (SÜ), Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç başkanlığında “YÖK Araştırma Odaklı İhtisaslaşma Projesi” kapsamında düzenlenen toplantıda “kimya”, “makine-elektrikli teçhizat” ve “gıda arzı güvenliği” sektörlerinde 7 alt alan ile eşleşti.

FAST ACCESS

PROMOTION