Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Selçuk Üniversitesini TEKNOFEST'te 468 yarışmacı temsil edecek

Selcuk University 14:28

Bilim ve teknolojiyi sevdirmeyi, bu alanda yetişmiş insan kaynağını artırmayı ve millî projeleri güçlendirmeyi hedefleyen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, bu yıl 21-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. 35 kategoride 39 bin 684 takımın başvurduğu TEKNOFEST 2021'e Selçuk Üniversitesinden 468 yarışmacı 142 takımla katılıyor.

SÜ İslami İlimler Fakültesi akademik kurul toplantısı yapıldı

Selcuk University 17:26

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İslami İlimler Fakültesi 2020-2021 eğitim öğretim yılı akademik kurul toplantısı, Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy'un başkanlığında gerçekleşti.

Rektör Aksoy’dan patent sahibi öğretim üyelerine ziyaret

Selcuk University 16:45

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, 2000’li yılların başlarında birlikte çalışmaya başlayan ve tıp/diş hekimliği alanlarında şimdiye kadar birçok patente imza atan öğretim üyeleri Prof. Dr. İlhami Çelik ve Prof. Dr. Ercan Durmuş’u ziyaret etti.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:45

Selçuk Üniversitesi 46 yaşında

Selcuk University 15:17

11 Nisan 1975 tarihinde yürürlüğe giren kanunla kurulan ve o günden bu yana yüzbinlerce öğrenciyi geleceğe hazırlayan Selçuk Üniversitesi, 46 yaşında. Hayata geçirdiği projelerle hem bilim dünyasına hem de insanlık adına önemli kazanımlar sağlayan Selçuk Üniversitesinin kuruluş yıl dönümü, pandemi şartları göz önünde bulundurularak düzenlenen törenle kutlandı.

Selçuk Üniversitesinde pilotaj eğitimlerinin geliştirilmesi hedefleniyor

Selcuk University 15:40

Türk Hava Kurumu (THK) Uçuş Akademisi Genel Müdürü Özgür Hayatoğlu, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’u ziyaret etti. Ziyarette, THK Uçuş Akademisi ile Selçuk Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalanması, pilotaj eğitimi ve sivil havacılığın yaygınlaştırılması konularında istişarede bulunuldu.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:45

Rektör Aksoy: “Başarıyı ileri noktaya taşımak istiyoruz”

Selcuk University 10:25

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) 2020-2021 eğitim-öğretim yılı akademik kurul toplantısı, Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy’un katılımıyla gerçekleşti.

FAST ACCESS

PROMOTION