Selçuk Üniversitesi

NEWS, CULTURE, SPORTS

Selçuk Üniversitesinden savunma sanayiine önemli katkı

Selcuk University 14:35

Selçuk Üniversitesi ile Mevlana Kalkınma Ajansı arasında iş birliği protokolü imzalandı. Huğlu Meslek Yüksekokulu tarafından hazırlanan ve iş birliğinin temelini oluşturan Savunma Sanayii Kalite Kontrol Elemanı Mesleki Eğitim Projesi ile savunma sanayiinde ihtiyaç duyulan nitelikli elemanların yetiştirilmesi ve ekonomiye katkı sunulması amaçlanıyor.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 08:45

Selçuk Üniversitesinde hibrit eğitim başladı

Selcuk University 11:40

Selçuk Üniversitesinde hibrit eğitim modeline geçen ilk birim Tıp Fakültesi oldu. Titizlikle hazırlanan sınıflar yeniden öğrencilere açıldı. Sistem, gönüllülük esasına dayalı. Bu nedenle yoklama yapılmıyor. Yüz yüze eğitim imkânı sunulduğu gibi dileyenler dersleri online olarak da takip edebiliyor.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:12

Prof. Dr. Aksoy: Üreten bir üniversite hedefliyoruz

Selcuk University 10:41

Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 2020 – 2021 Bahar Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi. Selçuk Üniversitesini daha iyi yerlere taşımak için gayret ettiklerini vurgulayan Prof. Dr. Aksoy, “Biz, gelecek tasavvur ediyoruz ve geleceğin kurgulanması noktasında eğitime büyük önem veriyoruz. Tüketen değil, üreten bir üniversite hedefliyoruz.” dedi.

Basında Üniversitemiz

Selcuk University 10:15

UNİKOP'ta yeni dönem

Selcuk University 16:03

Konya Ovası Projesi (KOP) Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP) Dönem Başkanlığı, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine (NEVÜ) geçti. Nevşehir’de gerçekleştirilen devir teslim töreni ve UNİKOP 2021 Yılı 1. Olağan Üst Kurul Toplantısına, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy da katıldı.

FAST ACCESS

PROMOTION