TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
Laboratuvarlar
LABORATUVAR ADI YERİ SORUMLU ÖĞR. ELEMANI KULLANIM
ÇİZELGESİ
Yazılım Geliştirme Lab. Kübra UYAR - Züleyha YILMAZ 4. Kat - 410 Nolu Salon  
Yapay Zeka Lab. Kübra UYAR - Züleyha YILMAZ 4. Kat - 410 Nolu Salon  
Bilgisayarlı Görme Lab. Kübra UYAR - Züleyha YILMAZ 4. Kat - 410 Nolu Salon  
Cad-Cam Lab. Dr. Selahattin ALAN - Eyüb CANLI 3. Kat - 316 Nolu Salon  
Simülasyon Lab. Dr. Selahattin ALAN - Eyüb CANLI 3. Kat - 316 Nolu Salon  
Grafik Animasyon Lab. Dr. Selahattin ALAN - Eyüb CANLI 3. Kat - 316 Nolu Salon  
Bilgisayar Donanımı Lab. Dr. Murat KÖKLÜ 2. Kat - 215 Nolu Salon  
Bilgiayar Ağları Lab. Dr. Murat KÖKLÜ 2. Kat - 215 Nolu Salon  
Mobil Programlama Lab. Dr. Murat KÖKLÜ 2. Kat - 215 Nolu Salon  
Bilgisayar Mühendisliği Proje Salonu Ali AKBAYIR 4. Kat - 411 Nolu Salon  
Sayısal Analiz Lab. Erdem AĞBAHÇA 2. Kat - 213 Nolu Salon  
Haberleşme Lab. Esra KAYA 4. Kat - 412 Nolu Salon  
Mantık Devreleri Lab. Esra KAYA 4. Kat - 412 Nolu Salon  
PLC Lab. H. Hüseyin ÇEVİK 4. Kat - 413 Nolu Salon  
Mikroişlemci Lab. H. Hüseyin ÇEVİK 4. Kat - 413 Nolu Salon  
Ölçme Lab. Yunus Emre ACAR - Özcan ÇATALBAŞ 3. Kat - 314 Nolu Salon  
Devre Analizi Lab. Yunus Emre ACAR - Özcan ÇATALBAŞ 3. Kat - 314 Nolu Salon  
Güç Elektroniği Lab. Fehmi SEVİLMİŞ 1. Kat - 112 Nolu Salon  
Kontrol Sistemleri Lab. Fehmi SEVİLMİŞ 1. Kat - 112 Nolu Salon  
Robotik ve Gömülü Sistemler Lab. Okan UYAR Yan Bina 3.Kat 309 Nolu Salon  
Görüntü Sistemleri Lab. Okan UYAR Yan Bina 3.Kat 309 Nolu Salon  
Diagnostik Lab. Hüseyin HARMANCI Yan Bina 3.Kat 310 Nolu Salon  
Elektrik Makineleri Lab. Yaşar CİNAKLI - Musab OKŞAR Zemin Kat - 008 Nolu Salon  
Tasarım - Baskı Devre Lab. Yaşar CİNAKLI - Musab OKŞAR Zemin Kat - 008 Nolu Salon  
Tıp Elektroniği - Medikal Elektronik Lab. Yaşar CİNAKLI - Musab OKŞAR Zemin Kat - 008 Nolu Salon  
Bobinaj Atelyesi Yaşar CİNAKLI - Musab OKŞAR Zemin Kat - 008 Nolu Salon  
Ölçme Lab. Bahar SAYIN Yan Bina 3.Kat 308 Nolu Salon  
Hidrolik-Pnömatik Lab. Dr. Özgür SOLMAZ Yan Bina 3.Kat 312 Nolu Salon  
Otomotiv Lab. Dr. Engin ÖZÇELİK Zemin Kat - Isı Odası Yanı  
Mekanik Atelye Mustafa KUNTOĞLU Zemin Kat - Isı Odası Yanı  
Isı Akışkan Lab. Soner ŞEN Zemin Kat - 010 Nolu Salon  
Metalurji ve Malzeme Test Lab. Mahmut ÜNALDI - Cihad NAZİK - Harun SEPET Zemin Kat - 010 Nolu Salon  
Mekanik Lab. Dr. Şerafettin EKİNCİ 3. Kat - 314 Nolu Salon Yanı  
Talaşlı  Üretim Atelyesi Osman ACAR - Abdullah ASLAN Ek Hizmet Binası  
Motor Atelyesi Osman ACAR - Abdullah ASLAN Ek Hizmet Binası  
CNC Atelyesi Osman ACAR - Abdullah ASLAN Ek Hizmet Binası  
Kaynak Atelyesi Osman ACAR - Abdullah ASLAN Ek Hizmet Binası  
Nano Teknoloji Lab. Dr. Mustafa TAŞYÜREK - Turan DEMİRCİ Yan Bina 3.Kat 311 Nolu Salon