SİLİFKE TAŞUCU MESLEK YÜKSEKOKULU
ELEKTRONİK VE OTOMASYON
2017-2018 Mezuniyet Töreni

SÜ. SİLİFKE – TAŞUCU MESLEK YÜKSEKOKULUNDA

MEZUNİYET COŞKUSU

Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen mezuniyet günü etkinlikleri büyük bir coşku ile kutlandı. Yapılan organizasyona Silifke Kaymakamı Sayın Şevket CİNBİR, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erdoğan ŞEKER, Protokol Üyeleri, Yüksekokul öğretim elemanları ve personelleri, sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, basın mensupları ve öğrenci aileleri katıldı.

Saygı duruşu ardından İstiklal Marşının okunmasıyla program başladı. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Erdoğan ŞEKER’in yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından Silifke Kaymakamı Sayın Şevket CİNBİR konuşmalarını yaptı. Yüksekokul birincisi olan öğrencinin konuşması, Silifke halk oyunları ekibini gösterileri, bölüm birinci, ikinci ve üçüncülerine bölüm başkanları tarafından belgelerinin verilmesi, mezunlara belgelerinin verilmesi ve kep atma töreni ile organizasyon son buldu.

Silifke Kaymakamı Sayın Şevket CİNBİR böyle güzel bir organizasyonun yapılması için emeği geçen herkese teşekkür ederek mezun öğrencilere hayatları boyunca başarılar diledi.