SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
İLETİŞİM
SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI 
TELEFON REHBERİ 
DAİRE BAŞKANI
ADI SOYADI                   : ÜNVANI                            : GÖREV YERİ               : TELEFON NO  :
Ahmet EKİZER Daire Başkanı Başkanlık 223 49 31
Enes ÖZTÜRKMEN Özel Kalem  Başkanlık 223 49 31
Faks Başkanlık 241 60 94
Mehmet Ali PINAR Şöför Başkanlık 223-3848
SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRÜLÜĞÜ
Muharrem MORGÜL Şube Müdürü V. Satın Alma Şube 223 38 42
Elif TAŞTEKİN Öğretim Görevlisi Satın Alma Şube 223 38 39
Semra ÇETİNKAYA Ver.Haz.Kont.İşlt. Satın Alma Şube 223 38 39
Ömer VURAL İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
Gürkan ATEŞ İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
Mustafa ÖZSAN İşçi Satın Alma Şube 223 38 39
M.Bülent KORKMAZ  İşçi Satın Alma Şube 223 38 20
Saadet BATIR İşçi Satın Alma Şube 223 38 20
TAŞINIR KONTROL VE TAŞINIR  KAYIT BİRİMLERİ
Mesut TANMAN  Taşınır Kontrol Yetkilisi Taşınır  Kontrol 223-2411
Ahmet YAZICI Taşınır Kayıt Yetkilisi Taşınır Kayıt  223 24 01
Faks 241 05 28
Mehmet ŞAHİN İşçi Taşınır Kayıt  223 24 11
SOSYAL TESİSLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet KARADENİZ Şube Müdür V. Sosyal Tesisler Şube 223 38 22
Mustafa APALI İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Erol ÜNAL İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Bilal TURAN İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Emre Bülbül MIZIRAK İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Aslan ERTOSUN İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 38 10
Fahriye KIRTEPE İşçi Sosyal Tesisler Şube 223-3828
Demet Işıl IŞIK SOLAK İşçi Sosyal Tesisler Şube 223-3828
Mustafa AYAR İşçi Sosyal Tesisler Şube 223 1004
Musa ELMA İşçi Binicilik Sosyal Tes. 241-3535
İdris KARAKUŞ  Memur Anamas Konuk Evi 511-0511
Ertuğrul ÇELİK İşçi Apa Sosyal Tesisler 443 70 28
Cep Apa Sosyal Tesisler 0542 524 79 29
Ekrem ORAÇ Sorumlu Erasmus Konuk Evi  223-4460
Suat SÜRGÜ İşçi 223-4463
Kenan ÇAKIR Sorumlu Keykubat Köşkü 223-1002
Mustafa AKIN İşçi Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 3060
Behice NEVRUZ İşçi Hediyelik Eşya Mağazası 223 30 64
Ufuk KORMAZ İşçi Çay Ocağı 223 38 27
Hasan ÖZYILDIZ İşçi
Mustafa Mücahit ERDEM İşçi
PERSONEL VE ÖĞRENCİ İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet DOĞAN Şube Sorumlusu Personel Şube  223 38 32
Bünyamin TOPBAŞ Şef Personel Şube  223 38 41
Hamza KARAKUŞ İşçi Personel Şube  223 38 41
Burak Burçin BOZKURT İşçi Personel Şube  223 38 41
Firdevs KİRAZ İşçi Öğrenci İşleri 223-3824
Esma ÖZUĞURLU İşçi Öğrenci İşleri 223 3824
Talaa OSKAY Memur Öğrenci İşleri 223-3824
Mevlüt KERTMEN  İşçi Sayaç Okuma 223 38 33
Rahmi AKKUL İşçi Sayaç Okuma 223 38 33
Ahmet TAŞPINAR İşçi Hizmetli 223-3823
Leyla ACAR İşçi Hizmetli 223-3823
İsmail ŞİMŞİR İşçi Hizmetli 223 38 23
Öznur IŞIKLI İşçi Evrak Kayıt 223 38 25
Zehra YÖRÜR İşçi Evrak Kayıt 223 38 25
Rafiye TÜRKMEN Memur Danışma 223 38 15
Sema AKGÖL İşçi Öğrenci İşleri 223 38 17
SPOR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
İnayet KAHRAMAN Şube Müdürü V. Spor Şube 223 38 35
Gamze SELÇUK İşçi Spor Şube 223 38 40 
Ziynettin KÜÇÜKKARACA İşçi Spor Şube 223 38 40 
Burçin GÜNDÜZALP İşçi Spor Şube 223 38 40
Adem DURSUN İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 65
Ahmet DURAK İşçi 19. Mayıs Spor Salonu 223-3166
Adem ÇOBAN İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 67
Orhan OKUŞ İşçi 19 Mayıs Spor Solonu 223 31 67
Bülent ŞAYİR İşçi 75.Yıl Spor Salonu 241 08 24
Mehmet Ali KÜÇÜK İşçi 75.Yıl Spor Salonu 241 08 24
Haydar CEYHAN İşçi 15 Temmuz Stadyumu 223 31 63
Şakir KUVVET İşçi 15 Temmuz Stadyumu 223 31 63
BESLENME HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özgül USTA  Şube Müdürü V. Beslenme Şube 223 38 44
Şerife ATABEY GÜLEÇ İşçi Beslenme Şube 223 38 37
Orbay ÇOBANOĞLU Şef  Mrk.Yemk. Sorumlusu 223 24 39
    Öğrenci Kart Satışı 223 24 39
Durmuş YANMAZ Memur Depo Sorumlusu 223 24 23
Ferhat GÖV V.İşçi Pers. Yemk.Sorumlusu 223 24 10
Muhsin TURHAN Bilgisayar İşletmeni Pers. Kart Satışı 223 24 10
Ramazan ERKAN Memur Yurt Yemk.Sorumlusu 1-0037
    Atatürk Öğr. Yurt Kart Satışı 1-0037
Ömer KAYISI K.İşçi İlçe Yemk.Kart Bürosu 223 24 11
KÜLTÜR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Sabri KULEKAYA Şube Müdürü    Kültür Şube 223 38 34
Mustafa GÜNEŞ Memur Kültür Şube 223 38 49
Arife KOCA İşçi Kültür Şube 223 38 14
Osman TÜNEN İşçi Kültür Şube 223 38 43
Hazel TAPLACI İşçi Kültür Şube 223 38 49
İdris URGANCI Teknisyen Teknik Destek 223 38 46
Atilla BAYRAKÇI Sorumlu Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 30 61
Reyhan KOYUNCUOĞLU İşçi Süleyman Demirel Kültür Merkezi 223 30 66
  S.D.K.M Danışma 223 30 64
ATATÜRK ÖĞRENCİ YURTLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Zeliha DÜNDAR Yurt Müdürü V. Yurtlar (Kız Öğrenci) 223 34 70
Ömür ŞAHİN Yurt Müd.Yrd. V. Yurtlar (Erkek Öğrenci) 223 34 70
Atatürk Öğrenci Yurtları   Santral  Yurtlar  
Faks  Yurtlar  241 31 13
ŞOFÖRLER
Mehmet Ali PINAR Baş Şoför Şoför Odası 223 38 48 
Nuri ESER Şoför Şoför Odası 223 38 48
ibrahim BADEMLİ  Şoför Şoför Odası 223 38 48
Mustafa KAYA Şoför Şoför Odası 223 38 48
Hüseyin TERLEMEZ Şoför Şoför Odası 223 38 48
Şaban ORAL Şoför Şoför Odası 223 38 48
Dursun ÇAĞLAR  Şoför Şoför Odası 223 38 48
Mustafa GÜRBÜZ Şoför Şoför Odası 223 38 48
Ramazan AKBAYIR Şoför Şoför Odası 223 38 48
Musa YİĞİT Şoför Şoför Odası 223 38 48
Fatih ÖZYAN Şoför Şoför Odası 223-3848
İzzet AKŞİT Şoför Şoför Odası 223-3848
Bünyamin ÖZARPALI Şoför Şoför Odası 223-3848
Abdulhakim YEKREK Şoför Şoför Odası 223-3848