MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
Staj Duyuru

2017 YILI “KURUM STAJI” NIN BAŞLAMASI İÇİN DUYURU

 

2016-2017 ÖĞRETİM YILI YAZ DÖNEMİNDE KURUM STAJI YAPACAK 3. VE 4. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN AŞAĞIDAKİ BELGELERİ TAMAMLADIKTAN SONRA 12 HAZİRAN 2017 TARİHİNE KADAR JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ SEKRETERİ ŞEFİKA DEMİRÖRS'E İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE STAJ İŞLEMLERİ BAŞLATILMAYACAKTIR.  

İSTENİLEN BELGELER:

1) STAJ KABUL YAZISI: Jeoloji Müh. çalıştıran özel veya kamu kuruluşundan alınan ve staja kabul edildiğini gösteren belge.

2) BEYAN VE TAAHÜTNAME (SAĞLIK HİZMETİ ALAN/ALMAYAN): Bölüm sekreterliğinden temin edilecektir.

3) SAĞLIK HİZMETİ ALMAYANLAR İÇİN: Sosyal güvencesi olmayan (anne, baba, eş üzerinden) öğrenciler veya 25 yaşını doldurmuş erkek öğrenciler Nüfusa kayıtlı olduğu il-ilçe merkezlerindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarından GELİR TESPİTİ belgesi alacaktır.

4) SAĞLIK HİZMETİ ALANLAR İÇİN: Sosyal güvencesi olan öğrenciler (anne, baba, eş üzerinden), öğrenci belgesi ile Konya-SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’ya giderek PROVİZYONLARINI açtırmaları gerekmektedir.

17.04.2017

2017 YILI “KURUM STAJI” NIN TESLİMİ İÇİN DUYURU

 

2016-2017 ÖĞRETİM YILI YAZ DÖNEMİNDE KURUM STAJINI YAPAN 3. VE 4. SINIF ÖĞRENCİLERİ; STAJ RAPORUNU (DEFTERİ), VARSA KENDİSİNE TESLİM EDİLMİŞ OLAN KAPALI ZARFTAKİ STAJ DEĞERLENDİRME FORMUNU (PRATİK SİCİL FİŞİ) 23 EKİM 2017 TARİHİNE KADAR JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ SEKRETERİ ŞEFİKA DEMİRÖRS'E İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

25.09.2017

NOT: Staj yönergesi ve detaylı bilgi için Jeoloji Bölüm web sayfasını ziyaret ediniz.