INSTITUTE OF RUMI STUDIES
Yeni Kayıt Yaptıran Öğrenciler Hakkında

Yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin durumlarına ilişkin Bilimsel Hazırlık Dersi alacak olanların isimleri ve dersleri aşağıda belirtilmiştir. Öğrencilerimizin bu bilgileri dikkate alarak derslere devam konusunda gerekli özeni göstermeleri gerekmektedir. Bu dersleri alacak öğrencilerimizin Otomasyon işlemleri (ders seçimi-dönem kaydı vs.) Enstitümüzce yapılmıştır. Bu öğrenciler kendilerine verilen şifre ve numara ile Otomasyondan bilgilerini görebilirler.

Dersler, Edebiyat Fakültesinin ilgili bölümünde bulunan lisans öğrencileri ile birlikte alınacaktır. Ders programı öğretim başladığı hafta, ilgili bölümlerin internet sitesinden veya fakülteden temin edilebilir.

Yeni kayıt yaptırdığı halde Enstitü Yönetim Kurulu Kararınca Bilimsel Hazırlık Dersi almayacak olan öğrencilerin danışmanları belirlenmiştir. En kısa sürede DÖNEM KAYITlarını yaparak DERS seçmeleri gerekmektedir. (Aşağıdaki listede ismi olmayan öğrenciler)

 

Bütün öğrencilerimizin derslerini, seminer ve tez çalışmalarını aksatmamalarını duyurur yeni dönemde öğrencilerimize başarılar dileriz.

Mevlâna Araştırmaları Enstitüsü Müdürlüğü

Otomasyon İçin Tıklayınız.

Enstitü Yüksek Lisans Ders Programı

Fars Dili ve Edebiyatı Ders Programı