GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
Etkinlikler

Etkinlik Adı            : Kosgeb Destekli Girişimcilik Dersi Eğitim Semineri

Etkinlik Yeri           : “Konya”

Etkinlik Tarihi         : 06.03.2019

Etkinlik Sorumlusu  : Dr.Öğr.Üyesi Havva DEMİRPOLAT

 

 

 

Etkinlik Adı            : “Dr. İsmail IŞIK Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Gezisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya”

Etkinlik Tarihi         : 26.10.2012

Etkinlik Sorumlusu  : Öğr. Gör. Kübra KAYMAZ

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Döneminde İç Mimari Proje-7 Dersi kapsamında Öğr. Gör. Kübra KAYMAZ önderliğinde proje konusu olarak “Huzur Evleri” ele alınacaktır. Bu kapsamda 26.10.2012 tarihinde Konya Dr. İsmail IŞIK Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezi müdürlüğü teknik inceleme gezisi düzenlenmiştir. Gezi kapsamında; idari birim, ortak mekanlar, sağlık birimleri, müze, kafeterya, yemekhane, mutfak, bilgisayar laboratuarı, yatak odaları incelenmiştir.

 

Etkinlik Adı              : “Yeme Kültürü Mekânlarının Tasarımı|Ülke Restoranları Gezisi”

Etkinlik Yeri             : “Ankara”

Etkinlik Tarihi           : 02.11.2012

Etkinlik Sorumluları  : Yrd.Doç.Dr.Özlem KARAKUL / İç Mimar Mehmet NORASLI

2012-2013 Güz Dönemi’nde, İç Mimari Proje 5 dersi kapsamında, farklı ülkelerin yeme kültürü özelinde, yaşam biçimlerinin mekânsal karşılıkları, farklı işlevsel organizasyonların bir arada olduğu restoran mimarisi çalışılmaktadır. Bu bağlamda, 2 Kasım 2012 tarihinde, seçilen restoran örneklerini incelemek üzere, Ankara’ya, stüdyo yürütücüsü Yrd.Doç.Dr.Özlem Karakul ve öğrenci asistan Mehmet Noraslı ve stüdyo öğrencilerinin katılımıyla bir gezi yapılmıştır. Gezi kapsamında, “Mutfak Brasserie”, “Piola Restoran (İtalya)”, “Tepanyaki Restoran (Japonya)”, “Hacıbaba Restoran” ile proje alanı olarak belirlenen, Hüseyin Bütüner tasarımı Göksupark Restoran (Ada Restoran olarak hizmet veriyor.), işlevsel ve tasarım yaklaşımları açısından incelenerek, dönem projesine katkıları açısından değerlendirilmiştir. “Müşteri”, “çalışan” ve “idari personelin” kullanımı açısından, restoranların farklı boyutlarıyla değerlendirilmesine olanak veren bu gezinin, eğitim çıktısı açısından önemli katkıları olmuştur.

 

Etkinlik Adı             : “İç Mimarlık veÇevre Tasarımı Bölümü Malzeme Tanıtım Konferansı”

Etkinlik Yeri            : “Konya-Selçuk Üniversitesi

Etkinlik Tarihi          : 13.11.2012

Etkinlik Sorumluları: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

Bölümümüzdeki öğrencilerin çağdaş yapı ve dekorasyon malzemelerini yakından incelemesi, sektörün uzman kişilerinden bilgi alması ve nasıl uygulanacağı birebir görmesi amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz “İç Mimarlık veÇevre Tasarımı Bölümü Malzeme Tanıtım Konferansı” programımızın ilkinde “Carl Stahl” firmasının yönetim kurulu başkanı Serhat ŞAHİN Bey konuğumuz olmuştur. Çelik tel örgünün; imalatı, kullanım alanları, uygulanışı, ve malzemenin tasarım kapsamında öneminden bahsetmiştir.

 

Etkinlik Adı                : “IV. Ulusal İçmimarlık Öğrenci Buluşması”

Etkinlik Yeri               : “İstanbul”

Etkinlik Tarihi            : 17.11.2012

Etkinlik Sorumluları   : Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ / İç Mimar Mehmet NORASLI

17 Kasım 2012 Cumartesi günü FMV Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü tarafından “IV. ULUSAL İÇMİMARLIK ÖĞRENCİ BULUŞMASI” gerçekleştirilmiştir. Bu etkinliğe Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü olarak 42 öğrenci ile birlikte katılmış bulunmaktayız. Organizasyonun amacı; tasarımda üretmek üzerine ulusal birliktelik sağlamak ve birlikteliğin sonuçlarını paylaşmaktır. FMV Işık Üniversitesi Maslak Kampüsün de gerçekleşen bu etkinlikte güncel konular ele alınarak, konuklar ve sektörün önde gelen isimlerini tasarımcılarla aynı platformda buluşturulmuştur.

 

Etkinlik Adı            : “İç Mimari Proje-7 Ara Sınav Jürisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 05 Aralık 2012

Etkinlik Sorumlusu: Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Güz döneminde İç Mimari Proje-7 dersi kapsamında Öğr.Gör.Kübra Kaymaz önderliğinde proje konusu olarak “Huzurevi iç mekan tasarımı” ele alınmıştır. “Huzurevi” konseptli öğrenci projeleri 05 Aralık 2012 Çarşamba günü Yrd.Doç.Dr. Rabia KÖSE DOĞAN, Yrd.Doç.Dr. Bahattin KÜÇÜK, Yrd.Doç.Dr. Lütfi HİDAYETOĞLU, İç Mimar Hatice ÇINAR, İç Mimar Ali AKÇAOVA ve  İç Mimar Mehmet NORASLI dan oluşan jüri tarafından 20 farklı konseptteki projeler değerlendirilmiştir. 

 

 

Etkinlik Adı            : “İç Mimari Proje-7 Final Jürisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 21 Ocak 2013

Etkinlik Sorumlusu: Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Güz döneminde İç Mimari Proje-7 dersi kapsamında Öğr.Gör.Kübra Kaymaz önderliğinde proje konusu olarak “Huzurevi iç mekan tasarımı” ele alınmıştır. “Huzurevi” konseptli öğrenci projeleri 21 Ocak 2013 Pazartesi günü Doç.Dr.İlham ENVEROĞLU, Yrd.Doç.Dr. Rabia KÖSE DOĞAN, Yrd.Doç.Dr. Bahattin KÜÇÜK, Yrd.Doç.Dr. Lütfi HİDAYETOĞLU, Yrd.Doç.Dr.Ebru ERDOĞAN, Yrd.Doç.Dr. Özlem KARAKUL ve Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ' dan oluşan jüri tarafından 20 farklı konseptteki projeler değerlendirilmiştir. 

 

 

Etkinlik Adı            : “Bilgisayar Programı Tanıtım Konferansı”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 20 Şubat 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

Bölümümüzdeki öğrencilerin teknolojiyi yakından takip edebilmeleri, bilgisayar programlarına hakim olabilmeleri ve bunları nasıl kullanabileceklerini birebir görmeleri amacıyla gerçekleştirilen bilgisayar programı tanıtım konferansına Arş.Gör. Saim Korur Bey konuğumuz olmuştur. Konferansta Autocad 2D, Autocad 3D+V-ray, SketchUP+V-ray, 3d Studio Max+V-ray programları detaylıca anlatılmış ve yapılmış çalışma görselleri eşliğinde sunulmuştur. 

 

 

Etkinlik Adı            : “Selçuk Üniversitesi Müze Binasına Teknik Gezi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 6 Mart 2013

Etkinlik Sorumlusu: Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ

2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Döneminde Bitirme Projesi dersi kapsamında Öğr. Gör. Kübra KAYMAZ önderliğinde proje konusu olarak “Selçuk Üniversitesi Müzesi” ele alınacaktır. Bu kapsamda 06.03.2013 tarihinde Selçuk Üniversitesi Müze Binasına teknik inceleme gezisi düzenlenmiştir. Gezi kapsamında; Sergi alanları, İdari birimler, derslikler, konferans salonu, kantin, vb. birimler incelenmiştir.

 

Etkinlik Adı            : “Öğrenci Çalışmaları Sergisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 03 Nisan 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

03 Nisan 2013 Çarşamba Günü Saat 16:00'da Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonunda, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerinin İç Mimari Proje 1-2-3-4, Temel Tasarım ve Donatı Tasarımı derslerinde yapmış oldukları başarılı çalışmalardan ‘’Öğrenci Çalışmaları Sergisi’’ açılacaktır. Sergi 19 Nisan 2013 tarihine kadar ziyarete açık kalacaktır.

 

Etkinlik Adı            : “Öğrenci Çalışmaları Sergisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-TÜYAP”

Etkinlik Tarihi        : 16-19 Mayıs 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

Selçuk Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nün başarılı proje ve donatı çalışmaları 16-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında, Konya Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nda ziyaret edilebilir. Fuar kapsamında proje sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Rabia KÖSE DOĞAN ve İç Mimar Hatice ÇINAR’ın katkılarıyla 1.sınıf öğrencilerinin Studıo-Home Projeleri, proje sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Ebru ERDOĞAN’ın 2.sınıf öğrencileri ile mağaza projeleri, proje sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Özlem KARAKUL’un 3.sınıf öğrencileri ile çalıştıkları ülke restorantları ve proje sorumlusu Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ ile birlikte 4.sınıf öğrencilerinin huzurevi projeleri sergilenmektedir. Ayrıca Yrd.Doç.Dr.Lütfi HİDAYETOĞLU’nun Türk Kültürü izleri taşıyan donatı tasarımları da bulunmaktadır. 

 

Etkinlik Adı            : “Öğrenci Çalışmaları Sergisi”

Etkinlik Yeri           : “Gazi Üniversitesi Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi"

Etkinlik Tarihi        : 21 Ekim-01 Kasım 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

Proje Yürütücüsü Yrd.Doç.Dr.Özlem Karakul' un İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü İç Mimari Proje-5 Sergisi ve Geleneksel Mimarinin Yaşayan İnsan Hazineleri Sempozyum Çalıştay Sergisi Gazi Üniversitesi Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesin de 21 Ekim 2013 - 01 Kasım 2013 tarihleri arasında katılımcıların ziyaretine açıktır.

 

Etkinlik Adı            : İç Mimar Esat Fişek Semineri

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 08 Kasım 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

İçmimar ve tasarımcı Esat Fişek ve çalışma arkadaşı Rıdvan Sevim  08 Kasım 2013 Cuma günü saat 13:00'de Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonunda  mesleki anlamda yaşadığı deneyimleri ve yapmış olduğu tasarımlardan örnekleri bölümümüzle paylaştı. Bölümümüzün yanı sıra fakültemiz öğretim üye ve elemanlarıyla, çok sayıda öğrencimizin katıldığı konferansın ardından bölümümüzce kokteyl verildi.

 

Etkinlik Adı            :7. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması Konferansı

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 10 Aralık 2013

Etkinlik Sorumlusu: Yrd.Doç.Dr.Lütfi HİDAYETOĞLU

10 Aralık Saat 13.00'da gerçekleşen organizasyonda Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nden Sn. SEvil SAKARYA ve Sn. Zeynep DEDEOĞLU tarafından 7. Ulusal Mobilya Tasarım yarışma ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

 

Etkinlik Adı            :  Malzeme Tanıtım  Konferansı

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 13 Aralık 2013

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

AYB Yapı Firması, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nün davetlisi olarak, 13 Aralık 2013 tarihinde Saat 13:30-15:00 arasında Fakülte Konferans Salonu'nda iç mekan düzenlemelerinde kullanılan güncel yapı malzemeleri ile ilgili ''Malzeme Tanıtım Konferans'ı'' vermiştir.

 

Etkinlik Adı            : “Öğrenci Çalışmaları Sergisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 17 Şubat -03 Mart 2014

Etkinlik Sorumlusu: Yrd.Doç.Dr.Rabia KÖSE DOĞAN

Yrd.Doç.Dr. Rabia KÖSE DOĞAN  önderliğinde yürütülen  ‘İç Mimari Proje 7’ dersi kapsamında Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. Sınıf öğrencileri ‘Ekolojik ve Sürdürülebilir Mekân Tasarımı’ konulu projelerini ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencileri de ‘Temel Tasarım Öğrenci Çalışmaları’ adlı projelerinde ortaya koydukları eserlerini sergiledi.

 

Etkinlik Adı            :  Malzeme Tanıtım  Konferansı

Etkinlik Yeri           : “Konya-Selçuk Üniversitesi”

Etkinlik Tarihi        : 21 Şubat 2014

Etkinlik Sorumlusu: Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ / Öğr.Gör. Ali AKÇAOVA

Destanbul ve Marcha Decor Firması, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nün davetlisi olarak, 21 Şubat 2014 tarihinde Saat 11.00-15:00 arasında Fakülte Konferans Salonu'nda mutfak iç mekan düzenlemelerinde kullanılan güncel yapı malzemeleri ile ilgili ''Malzeme Tanıtım Konferans'ı'' vermiştir.

 

Etkinlik Adı              : “Yeme Kültürü Mekânlarının Tasarımı|Ülke Restoranları Gezisi”

Etkinlik Yeri             : “Ankara”

Etkinlik Tarihi           : 27.02.2014

Etkinlik Sorumluları  : Öğr.Gör. Mine SUNGUR

2013-2014 Bahar Dönemi’nde, İç Mimari Proje 6 dersi kapsamında, farklı ülkelerin yeme kültürü özelinde, yaşam biçimlerinin mekânsal karşılıkları, farklı işlevsel organizasyonların bir arada olduğu restoran mimarisi çalışılmaktadır. Bu bağlamda, 27 Şubat 2014 tarihinde, seçilen restoran örneklerini incelemek üzere, Ankara’ya, stüdyo yürütücüsü Öğr. Gör. Mine SUNGUR ve stüdyo öğrencilerinin katılımıyla bir gezi yapılmıştır. 

 

Etkinlik Adı              : “Ofis Tasarımları Gezisi”

Etkinlik Yeri             : “Konya”

Etkinlik Tarihi           : 27.02.2014

Etkinlik Sorumluları  : Öğr.Gör. Mehmet NORASLI / Öğr.Gör. Fatih MAZLUM

2013-2014 Bahar Dönemi’nde, İç Mimari Proje 4 dersi kapsamında, farklı işlevsel organizasyonların bir arada olduğu ofis mimarisi çalışılmaktadır. Bu bağlamda, 27 Şubat 2014 tarihinde, seçilen ofis (BÜROTİME - TÜRMAK- APAN-DİLEK Avukatlık Bürosu) örneklerini incelemek üzere, Konya' da, stüdyo yürütücüsü Öğr.Gör. Mehmet NORASLI / Öğr.Gör. Fatih MAZLUM ve stüdyo öğrencilerinin katılımıyla bir gezi yapılmıştır. 

 

Etkinlik Adı              : “UNİCERA 2014-İSTANBUL FUARI GEZİSİ 

Etkinlik Yeri             : “İstanbul”

Etkinlik Tarihi           : 01.03.2014

Etkinlik Sorumluları  : Öğr.Gör. Mehmet NORASLI / Öğr.Gör. Fatih MAZLUM

Bölümümüz ve TÜYAP Yapı Fuarı arasındaki anlaşma ile öğrencilerimizin UNİCERA 2014-İSTANBUL Fuarına katılımları gerçekleştirilmiştir. 

 

Etkinlik Adı              : “İÇ MİMARLIK MESLEK ETİĞİ KONFERANSI VE WORK-SHOP 

Etkinlik Yeri             : “KONYA”

Etkinlik Tarihi           : 03.04.2014

Etkinlik Sorumluları  : Yrd.Doç.Dr. Rabia KÖSE DOĞAN

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Burak KAPTAN 03.Nisan.2014 tarihinde fakültemiz konferans salonunda ''İçmimarlık Meslek Etiği'' konulu konferans vermiştir. 04.Nisan 2014  tarihi itibariyle 1.2.3.4. sınıf öğrencileriyle ''mekansal algı'' konusunda  work-shop çalışması yapılmıştır. 

 

Etkinlik Adı            : “Proje Sergisi”

Etkinlik Yeri           : “Konya-TÜYAP Fuar Merkezi”

Etkinlik Tarihi        : 15-18 Mayıs 2014

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

 

Selçuk Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerinin başarılı proje çalışmaları ve 7. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda ödül alan donatı projeleri, 15-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında, Konya Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nda ilgi duyan herkesin ziyaretine açıktır.

Fuar kapsamında proje sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Rabia KÖSE DOĞAN ve 4.sınıf öğrencilerinin ‘’Ekolojik Tasarımlı Projeleri’’, Yrd.Doç.Dr.Ebru ERDOĞAN ve 3.sınıf öğrencilerinin ‘’Ofis Projeleri’’, Yrd.Doç.Dr.Özlem KARAKUL ile Öğr.Gör. Mine SUNGUR ve 2.Sınıf öğrencilerinin ‘’Mağaza Projeleri’’ ve Öğr.Gör.Kübra KAYMAZ-Öğr.Gör.Ali AKÇAOVA ile Öğr.Gör.Mehmet NORASLI ve 1.sınıf öğrencilerinin ‘’Yaşama Mekanı Projeleri’’ sergilenmektedir.

 

 

Etkinlik Adı            : “Proje-6 Teknik Gezi”

Etkinlik Yeri           : “Konya - Selçuklu Yatağanlı Osmanağa Restorant”

Etkinlik Tarihi        : 01Mart  2017

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

 

01.03.2017 tarihinde bölümümüz Öğr. Gör. M. Kübra MÜEZZİNOĞLU ve Arş. Gör. Mine SUNGUR danışmanlığında 3. sınıf öğrencileriyle iç mimari proje konusu olan yeme-içme mekânlarının tasarımı hakkında bilgi almak için Konya’da Yatağanlı Osmanağa’ya teknik gezi düzenlemiştir. Teknik gezi kapsamında yeme-içme mekânlarının işletme mantığı, servis ve iş akışına bağlı olarak mekânsal düzenleme, endüstri mutfağı ve ekipmanları gibi iç mekânda hizmet kalitesi için gerekli her türlü teknik bilgi öğrencilere işletmeci tarafından aktarılmıştır.  Bu sayede anlatılan bilgi çerçevesinde öğrenci yerinde gözlemlemiş olmaktadır.

 

 

Etkinlik Adı            : “Proje-6 Teknik Gezi”

Etkinlik Yeri           : “Ankara - Tepe Prime

Etkinlik Tarihi        : 04 Mart  2017

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

 

04.03.2017 tarihinde bölümümüz Öğr. Gör. M. Kübra MÜEZZİNOĞLU danışmanlığında 3. sınıf öğrencileriyle iç mimari proje konusu olan yeme-içme mekânlarının tasarımı için çalışma alanı olarak seçilen Ankara Tepe Prime’da yer alan yeme-içme alanlarına teknik gezi düzenlenmiştir. Bu gezi kapsamında öğrenciler, tasarım yapacakları çalışma alanının boyutlarını, strüktürel özelliklerini, müşteri profilini ve diğer komşu mekânlarla ilişkisini yerinde görerek tasarım konusunda fikir sahibi olmuşlardır.

 

 

Etkinlik Adı            : “Proje-4 Teknik Gezi”

Etkinlik Yeri           : “Konya - Karatay Hich ve Araf Otel”

Etkinlik Tarihi        : 15 Mart  2017

Etkinlik Sorumlusu: İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü

 

15.03.2017 tarihinde bölümümüz Doç.Dr. Ebru ERDOĞAN ve Arş. Gör. Fatih MAZLUM danışmanlığında 2. sınıf öğrencileriyle İç Mimari ‘Proje 4’ dersi kapsamında Butik Otel tasarım konusu bağlamında yapılan alan araştırmasında, Konya ili, Karatay ilçesi, Hich Otel ve Araf Otel ‘lerine teknik gezi düzenlenmiştir. Teknik gezi kapsamında öğrencilerin, tasarım konusu hakkında gerek işlev gerekse tasarım anlamında bilgi edinmeleri sağlanmıştır. Bu sayede edindikleri bilgiler ile daha verimli projeler üretmeleri hedeflenmiştir.

 

 

Etkinlik Adı            : Ulusal Tasarım Yarışmaları Bilgilendirme Toplantısı

Etkinlik Yeri           : “Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu”

Etkinlik Tarihi        : 15 Kasım 2018

Etkinlik Sorumlusu: Limitsiz Tasarım & Doç.Dr. M.Lütfi Hidayetoğlu

 

15.11.2018 tarihinde 14:00 de Doç.Dr. M.Lütfi Hidayetoğlu ve Limitsiz Tasarım Topluluğu tarafından hazırlanan Ulusal ve Uluslararası Tasarım Yarışmaları Bilgilendirme ve Motivasyonu isimli semineri gerçekleştirmişlerdir.