GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
Duyurular

 

T.C.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ GÜZ YARIYILI ARASINAV PROGRAMI

 

 

1.SINIF (NORMAL ÖĞRETİM) ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2403102

Temel Tasarım-1(A/B)

26.11.2018

10.00

O.CEBRAİLOĞLU/ F. ÖZMEN

Teslim

2403103

Teknik Resim

30.11.2018

10.00

H. DEMİRPOLAT

Teslim

2403105

İç Mimarlık Bilgisi

28.11.2018

10.00

E.ERDOĞAN

P1/P2

2403110

A.İ.T.T.

28.11.2018

11.30

O.SÖNMEZ

TEORİK

2403112

İş Sağlığı ve Güvenliği-1

28.11.2018

12.30

S.O. DEMİRPOLAT

Konferans S.

2403113

Resim-1(A/B)

27.11.2018

09.00/11.00

H. DALKIRAN

Z-36

2403114

Desen-1(A/B)

27.11.2018

11.00/13.00

H. DALKIRAN

Z-36

1.SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2404102

Temel Tasarım-1(A/B)

26.11.2018

11.00

O.CEBRAİLOĞLU/ F. ÖZMEN

Teslim

2404103

Teknik Resim

30.11.2018

10.30

H. DEMİRPOLAT

Teslim

2404105

İç Mimarlık Bilgisi

28.11.2018

10.00

E.ERDOĞAN

P3/P4

2404110

A.İ.T.T.

28.11.2018

11.30

O.SÖNMEZ

P/2

2404112

İş Sağlığı ve Güvenliği-1

28.11.2018

12.30

S.O. DEMİRPOLAT

Konferans S.

2404113

Resim-1(A/B)

27.11.2018

09.00/11.00

H. DALKIRAN

Z-36

2404114

Desen-1(A/B)

27.11.2018

11.00/13.00

H. DALKIRAN

Z-36

2.SINIF (NORMAL ÖĞRETİM) ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2403301

İç Mimari Proje-1(A/B)

30.11.2018

15.00

A.AKÇAOVA/ M.NORASLI

Teslim

2403302

Strüktür Bilgisi (A/B)

29.11.2018

09.30

A.AKÇAOVA

P3/P4

2403304

Akustik

27.11.2018

10.00

R.KÖSE DOĞAN

P1/P2

2403306

Çevre Tasarımına Giriş

27.11.2018

15.00

K.MÜEZZİNOĞLU/M.NORASLI

P1/P2

2403307

Grafik Anlatım

30.11.2018

14.00

M.MORASLI

Teslim

2403309

Ergonomi

27.11.2018

13.00

M.L. HİDAYETOĞLU

P1/P2

2403311

Bilg.Des.Tas.-1

26.11.2018

12.30

H.DEMİRPOLAT

P1

2403314

Sanat Felsefesi

26.11.2018

12.00

O.CEBRAİLOĞLU

Teorik/P1/P2

2403315

Perspektif

29.11.2018

15.00

M.L. HİDAYETOĞLU

P1/P2

2.SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2404301

İç Mimari Proje-1(A/B)

30.11.2018

16.00

A.AKÇAOVA/ M.NORASLI

Teslim

2404302

Strüktür Bilgisi (A/B)

29.11.2018

09.30

A.AKÇAOVA

P1/P2

2404304

Akustik

27.11.2018

10.00

R.KÖSE DOĞAN

P3/P4

2404306

Çevre Tasarımına Giriş

27.11.2018

15.00

K.MÜEZZİNOĞLU/M.NORASLI

P1/P2

2404307

Grafik Anlatım

30.11.2018

14.00

M.MORASLI

Teslim

2404309

Ergonomi

27.11.2018

13.00

M.L. HİDAYETOĞLU

P3/P4

2404311

Bilg.Des.Tas.-1

26.11.2018

12.30

H. DEMİRPOLAT

P2

2404314

Sanat Felsefesi

26.11.2018

12.00

O.CEBRAİLOĞLU

Teorik/P1/P2

2404315

Perspektif

29.11.2018

15.00

M.L. HİDAYETOĞLU

P1/P2

 

3.SINIF (NORMAL ÖĞRETİM)  ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2403501

İç Mimari Proje-3 (A/B)

30.11.2018

13.00

K.MÜEZZİNOĞLU/Ö. KARAKUL

Teslim

2403502

Donatı Tarihi

27.11.2018

11.30

M.L. HİDAYETOĞLU

P3/P4

2403503

Sıhhi Tesisat

26.11.2018

14.00

S.O. DEMİRPOLAT

P3/P4

2403504

Modern İç Mim. Tar.-1

28.11.2018

16.00

R.KÖSE DOĞAN

P1/P2

2403505

Bitkisel Tasarım-1

27.11.2018

16.00

R.KELEŞ

P1/P2

2403507

Bilg.Des.Tas.-3

26.11.2018

15.00

H. DEMİRPOLAT

Bilg. Lab.

2403510

Fak.İçi Seç.

28.11.2018

14.25

R.KELEŞ/ F.MAZLUM

P2/Bil.Lab.

3.SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM)  ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2404501

İç Mimari Proje-3 (A/B)

30.11.2018

14.00

K.MÜEZZİNOĞLU/Ö. KARAKUL

Teslim

2404502

Donatı Tarihi

27.11.2018

11.30

M.L. HİDAYETOĞLU

P1/P2

2404503

Sıhhi Tesisat

26.11.2018

14.00

S.O. DEMİRPOLAT

P1/P2

2404504

Modern İç Mim. Tar.-1

28.11.2018

16.00

R.KÖSE DOĞAN

P3/P4

2404505

Bitkisel Tasarım-1

27.11.2018

17.00

R.KELEŞ

P1/P2

2404507

Bilg.Des.Tas.-3

26.11.2018

15.00

H. DEMİRPOLAT

Bilg. Lab.

2404510

Fak.İçi Seç.

28.11.2018

17.10

R.KELEŞ/ F.MAZLUM

P2/ Bil. Lab.

 

 

4.SINIF (NORMAL ÖĞRETİM)  ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2403701

İç Mimari Proje-5 (A)

30.11.2018

14.00

E.ERDOĞAN

Teslim

2403701

İç Mimari Proje-5 (B)

29.11.2018

14.00

R.KÖSE DOĞAN

P3/P4

2403702

Rölöve

28.11.2018

15.00

Ö. KARAKUL

P1/P2

2403703

Yapı Metraj ve Keşif

29.11.2018

11.00

A.AKÇAOVA

P1/P2

2403704

Sağlık Yapıları

26.11.2018

15.30

K.MÜEZZİNOĞLU

P1/P2

2403709

Estetik

28.11.2018

14.00

E.ERDOĞAN

P3/P4

2403710

Büro ve Şantiye Stajı

29.11.2018

17.00

M.NORASLI

Teslim

2403711

Yapı Projesi

26.11.2018

10.30

Ö. KARAKUL

Teslim

4.SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM)  ARA SINAV PROGRAMI

Ders Kodu

Ders Adı

Tarih

Saat

Ders Sorumlusu

Sınav Yeri

2404701

İç Mimari Proje-5 (A)

30.11.2018

15.00

E.ERDOĞAN

Teslim

2404701

İç Mimari Proje-5 (B)

29.11.2018

14.00

R.KÖSE DOĞAN

P3/P4

2404702

Rölöve

28.11.2018

15.00

Ö. KARAKUL

P3/P4

2404703

Yapı Metraj ve Keşif

29.11.2018

11.00

A.AKÇAOVA

Teorik/P4

2404704

Sağlık Yapıları

26.11.2018

15.30

K.MÜEZZİNOĞLU

P3/P4

2404709

Estetik

28.11.2018

14.00

E.ERDOĞAN

P1/P2

2404710

Büro ve Şantiye Stajı

29.11.2018

17.00

M.NORASLI

P1/P2

2404711

Yapı Projesi

26.11.2018

10.30

Ö. KARAKUL

Teslim

 

 

 

 

 

YARIŞMA STRATEJİLERİ VE MOTİVASYON SEMİNERİ

Limitsiz tasarım & Doç.Dr.M.Lütfi Hidayetoğlu Tasarım Yarışmaları Stratejileri ve bilgilendirme toplantısını Fakültemiz Konferans Salonunda gerçekleştirmiştir. 

15.11.2018 Yarışma Motivasyon ve bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

 

 

YARIŞMA PAFTALARI

9. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması'nda bölümümüz öğrencilerinin almış olduğu ödülleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarılarımızın devam etmesini temenni ediyoruz.

DİLA YEŞİLYURT - YASİN AYDOĞAN 

MUTFAK BANYO MOBİLYALARI LİSAN ÖĞRENİCLERİ KATEGORİSİ JÜRİ BÜYÜK ÖDÜLÜ

 

EYMEN TATLIHALAT

OFİS MOBİLYALARI LİSANS ÖĞRENCİLERİ KATEGORİSİ JÜRİ BÜYÜK ÖDÜLÜ

 

SERHAT IRK - BEDİRHAN KÖSE 

OFİS MOBİLYALARI LİSANS ÖĞRENCİLERİ KATEGORİSİ BÜROTİME ALTIN ÖDÜLÜ

 

Beton Fikirleri  Yarışması'nda bölümümüz öğrencilerinden Osman Cebeci'nin almış olduğu ikincilik ödülünü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarılarımızın devam etmesini temenni ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Burak Kaptan Hoca'nın konferansına ilgi duyan herkesi bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

13 Mart 2015-Cuma Günü Saat 19:00'da Konya-Kent Plaza Avm'de, Ali AKÇAOVA ve Fatih MAZLUM Hocalarımızın yürüttüğü ''İç Mimari Proje-3'' dersi kapsamında ''Mağaza Proje Sergisi'' açılışına, ilgi duyan herkesi bekleriz

 

 

 

              Koyunoğlu Müzesi 30. Yılında Yenileniyor

Bölüm başkanımız Yrd.Doç.Dr. Rabia KÖSE DOĞAN hocamızın önderliğinde, 4.Sınıf öğrencilerimiz tarafından düzenlenen ''A.R. İzzet Koyunoğlu Müze ve Kütüphanesi Yeniden İşlevlendirme Projesi'' sergimizi onurlandırmanızı dileriz.

Yer: Koyunoğlu Müzesi Sergi Salonu

Tarih: 07.03.2015

Saat:15:00

 

 

 

Mehmet GÜLER ve Ebru ADANUR tarafından verilecek olan Fuar Stand, Kioks ve İç Mimari Tasarımlarla İlgili Seminerimize Sizleri Bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 


 
İhracatçı Birlikleri-7.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması

15.04.2014 tarihinde İstanbul-Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen İhracatçı Birlikleri-7.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’ndan Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri 6 ayrı ödülün sahibi oldu.

Başta Doç. Dr. Lütfi Hidayetoğlu olmak üzere, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 2.sınıf öğrencisi Ahmet Polat, 3.sınıf öğrencileri Namık Özkan, Şule Özer, Beyza Çakır, Ece Şimşek, Selbi Kurbanlı ve mezun öğrencimiz Meryem Geçimli ödüle layık görüldüler.

Ödüllü öğrenciler ve hocalar, rektörlük makamını ziyarete ettiler.