Etkinlik Takvimi
30.03.2020
Selçuk İletişim yine zirvede
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 06.03.2020 08:28:00

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı iş birliğiyle İstanbul’da düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması’nda Selçuk Üniversitesi 3 birincilik, 2 ikincilik ödülü aldı

 

 

Bu yıl 30. düzenlenen Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Doğan Vakfı Genç İletişimciler Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.  Gerçekleştirilen törene Selçuk Üniversitesi adına İletişim Fakültesi’nden Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Süleyman Karaçor katıldı.

 

 

36 üniversitenin 567 projeyle katıldığı yarışmada Selçuk Üniversitesi 3 birincilik, 2 ikincilik ödülü aldı. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi geçen yıllarda olduğu gibi büyük bir başarı göstererek şu dallarda ödüle layık görüldü: “Radyo Programcılığı” kategorisinde RTV ve Sinema Bölümü Öğrencisi Emre Ocak birincilik ödülü, “Radyo Haber Spikerliğinde” kategorisinde RTV ve Sinema Bölümü Öğrencisi Sercan Eryiğit ikincilik, “İnternet Yayıncılığı Sosyal Medya” kategorisinde Mustafa Mete Karakuş ikincilik ödülü, “İnternet Yayıncılığı İnternet Sitesi” kategorisinde Reklamcılık Bölümü Öğrencileri Şahin Bingöl, Osman Ünal, Osman Berat Açık birincilik ödülü, “İnternet Yayıncılığı Blog Site” kategorisinde Reklamcılık Öğrencileri Recep Demirci ve Musa Emir Şen birincilik ödülü  aldılar.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk