Etkinlik Takvimi
7.04.2020
Yunak MYO'da "Teknoloji Bağımlılığı" Konferansı gerçekleştirildi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 13.01.2020 13:31:00

Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu, Yunak Kaymakamlığı, Yunak Belediyesi ve Yunak Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda  Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Hilmi Çetin’in konuşmacı olarak katıldığı “Çocuk ve Ergenlerde Teknoloji Bağımlılığı”  konulu konferans düzenlendi.

 

 

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen program Yunaklı öğrenci velileri ve öğretmenler tarafından büyük ilgi gördü. Bebeğin anne karnındaki gelişiminden itibaren ergenlik sonuna kadar olan dönemde yapılanların ve yapılması gerekenlerin anlatıldığı konferans oldukça verimli geçti.

 

 

Konferansa Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Polat, Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Coşkun, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Uğur Arslan, Yunak Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş, diğer daire ve kurum amirleri ile davetliler katıldı. Konferansın sonunda konferansa konuşmacı olarak katılan Selçuk Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Fatih Hilmi Çetin’e plaket ve hediye takdimi yapıldı.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk