Etkinlik Takvimi
29.03.2020
Rektör Şahin, "Engelsiz Yaşam Engelsiz Ulaşım" Projesi karşılama törenine katıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 24.12.2019 13:31:00

Flavius Sağlık Grubu ve Medikal Turizm Derneği Başkanı Uzman Dr. Sinan İbiş tarafından ülkemizdeki zihinsel ve fiziksel açıdan diğer akranlarına göre şanssız doğan özel gereksinimli bireylerin seyahat olanaklarından faydalanarak ülkemizin değerlerini yaşayabilme imkânı bulmalarını, sosyal hayata ve turizm katılımlarını sağlamak üzere “Engelsiz Ulaşım, Engelsiz Turizm, Engelsiz Yaşam” kapsamında “Çocuklarımızı Dinleyelim, Hayatlarını Değiştirelim” projesi planlandı.

 

 

 

 

 

“Engelsiz Ulaşım, Engelsiz Turizm, Engelsiz Yaşam” yaklaşımıyla düzenlenen “Çocukları Dinleyelim Hayatlarını Değiştirelim” projesi kapsamında, Saray Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki çocuklardan oluşturulacak 45 kişilik grup; Vali Cüneyit Orhan Toprak, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fidan Yüksel ve Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in katılımı ile Tren Gar’ın da törenle karşılandı.

 

 

Konya’daki programın devamında ise Konya Selçuklu Belediyesi Kelebek Vadisi, Mevlana Müzesi, Konya Ana Jet Üssü’nü ziyaret edecekler. Hızlı tren ile tekrar Ankara’ya dönüş yapacaklar.

 

 

 

 Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk