Etkinlik Takvimi
26.01.2020
Yunak MYOda "Maliye Meslek Memurluğunun İncelikleri" anlatıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 06.12.2019 12:18:00

Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu tarafından Kariyer Buluşmaları kapsamında Maliye Meslek Memurluğunun İnceliklerikonulu konferans Akşehir Vergi Dairesi Müdürü Özgür Özer’in katılımıyla gerçekleştirildi.

 

 

Yunak Meslek Yüksekokulu Konferans Salonundaki programa; Akşehir SGK Müdürü Mehmet Mutlu İnal, Yunak İş Bankası Müdürü Yavuz Ergincan, Yunak Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fatih Yıldırımer, personel ve öğrenciler katıldı.

 

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş,  maliye mesleğiyle ilgili doğrudan bu sektör çalışanları tarafından öğrencilere bilgi aktarılması için konferansın düzenlendiğini belirtti. Özgür Özer, önce kendi eğitiminden sonra Maliye Bakanlığından aldığı görevlerden kısaca bahsettikten sonra Türk Maliye ve Vergi Sistemini genel çerçevesi ile anlattı. Özer, kurumun yapılanmasını, çalışanların hangi özellikte ve ne şekilde atandıklarını söyledikten sonra öğrencilerin hangi yolları izleyerek bu görevlere gelebileceklerini ifade etti. Konferansın ardından öğrencilerle karşılıklı soru-cevap bölümüne geçildi. Konferansın sonunda Akşehir Vergi Dairesi Müdürü Özgür Özer ve Akşehir SGK Müdürü Mehmet Mutlu İnal tarafından öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

 

 

 

Konuşmacı; Akşehir Vergi Dairesi Müdürü Özgür Özer ve Akşehir SGK Müdürü Mehmet Mutlu İnal’a Yunak İş Bankası Müdürü Yavuz Ergincan tarafından teşekkür  plaket takdim edildi.

 

 Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl 

 

https://twitter.com/selcukrektorluk