Etkinlik Takvimi
26.01.2020
Üniversite Tercih ve Tanıtım Günlerinde Selçuka yoğun ilgi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 26.11.2019 17:24:00

Selçuk Üniversitesi,  Unilook Türkiye ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Üniversite Tercih ve Tanıtım Günlerinde”  öğrencilerle bir araya geldi.

 

 

Unilook Türkiye ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin yükseköğretim kurumlarını yakından tanımaları amacıyla düzenlenen ‘Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri'nde Selçuk Üniversitesi yoğun ilgiyle karşılandı

Selçuk Üniversitesi standında Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü personeliyle yüz yüze görüşme imkânı bulan öğrenciler, Selçuk Üniversitesi ve Konya hakkında detaylı bilgi edindi. Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de Selçuk Üniversitesi standını ziyaret ederek bilgi aldı. Selçuk Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü personeli, hayali Selçuk Üniversitesi olan öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlamaya fuar boyunca devam edecek.

 

 

 

Çift anadal, yandal, yatay ve dikey geçiş, burs olanakları, taban puanlar, tercih ve sıralamalar ile üniversite eğitimiyle ilgili detaylı bilgi alma imkânı bulan öğrencilere üniversiteyi tanıtıcı CD, broşür, dergi, katalog vb. materyaller verildi. Eğitim ve kariyer tercihleri Selçuk üniversitesi olarak planlayan yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerin Selçuk üniversitesi standına ilgisi büyüktü.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk