Etkinlik Takvimi
7.12.2019
Selçuk ve Malezya Nilai Politeknik Üniversitesi iş birliği
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 04.10.2019 15:20:00

Malezya Nilai Politeknik Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi arasında ikili iş birliği ve Mevlana Değişim Programı anlaşması imzalandı.

 

 

Malezya Nilai Politeknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazri Bin İdris ve beraberindeki heyet, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret ederek, ikili iş birliği ve Mevlana Değişim Programı anlaşması imzalandılar.  Gerçekleşen imza töreninde Selçuk Üniversitesi Proje Geliştirme Yönetimi ve Araştırma Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Recai Kuş da bulundu.

 

 

Malezya Nilai Politeknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazri Bin İdris ve beraberindeki heyet Selçuk Üniversitesinden çok etkilendiklerini, öğretim elemanlarını üniversitemize araştırma yapmak için göndereceklerini söyleyerek gösterilen misafirperverlikten çok mutlu olduklarını belirttiler.

 

 

 

Ziyaretten ve yapılan anlaşmalardan memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Şahin, iş birliklerini daha da ileriye taşımak istediklerini söyledi.

 

 

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve Malezya Nilai Politeknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazri Bin İdris birbirlerine hediye takdiminde bulundular.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk