Etkinlik Takvimi
19.10.2019
SELÇUK TIPTA YAZ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
Yayınlayan Birim
TIP FAKÜLTESİ
Yayın Tarihi: 26.09.2019 16:29:00
Selçuk Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (SÜBAT) organizatörlüğünde, Ulusal Bilimsel Araştırma Toplulukları (Ulubat) bünyesinde, 2018-2019 eğitim öğretim yılının yaz tatilindeTürkiye ve KKTC’deki üye toplulukların katılımıyla bu sene genelde üçüncüsü, Selçuk Tıp Fakültesinde ilk kez gerçekleştirilen Yaz Öğrenci Değişim programı yapıldı.
 
Her yıl giderek büyüyen ve gelişen değişim programında, Türkiye’nin dört bir yanından gelen tıp fakültesi öğrencileri, farklı fakültelerdeki uzman ve alanında yetkin öğretim üyeleri eşliğindemeslek hayatlarına bir tecrübe ekleme fırsatı yakaladıklarını ifade ettiler.
 
SÜBAT üyeleri, başta Selçuk Tıp Dekanı Prof. Dr. Serdar Göktaş’a, Selçuk Tıp Dekan yardımcısı Prof. Dr. Şerefnur Öztürk’e, programın gerçekleşmesinde yardım ve desteklerini esirgemeyen SÜBAT eski danışman hocası Doç. Dr. Esma Menevşe’yeve programa katkıda bulunan tüm öğretim üyelerine teşekkürlerini dile getirdiler.
 
Ayrıca SÜBAT Başkanı Furkan Necmettin Can; programda emeği geçen Başkan Yardımcısı Fatma Hande Uğurlu, Değişim Koordinatörü Zehra Kazancı, Değişim Ekibi üyeleri: Nesibe Zeynep Kılınçsal, İrem Akkayve Burak Dağlıoğlu’na teşekkür ederek,değişim programının oldukça verimli geçtiğini, bir sonraki program için sabırsızlandıklarını ifade etti.