Etkinlik Takvimi
18.09.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi'nde mezuniyet sevinci
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 28.06.2019 13:08:00

Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirdi.

 

 

 

Beyşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleşen mezuniyet törenine; Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Acar, Dekan yardımcıları, Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Oktay Nar, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

 

Program açılış konuşmasını yapan Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ali Acar “Bugün burada fakültemizin 5. dönem mezuniyet törenini gerçekleştirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Diploma almaya hak kazanan öğrencilerimizi önemli görevlerde görmek istiyoruz ve işlerinizi hakkaniyetle yapacağınıza olan inancımız da tamdır. Allah yar ve yardımcınız olsun, yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.

 

 

Diploma töreninin ardından alanında fakülteyi ilk üç derecede bitiren öğrencilere Dekan Prof. Dr. Ali Acar tarafından mezuniyet ve derece belgeleri takdimi edildi.

 

 

Mezuniyet programı, öğrencilerin yemin etmesi, fakülte idaresi, öğretim üyeleri ve öğrencilerin toplu fotoğraf çekimi ve kep atma merasimimi ardından sona erdi.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk