Etkinlik Takvimi
18.09.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Akören Ali Rıza Ercan MYO'da mezuniyet töreni
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 20.06.2019 15:48:00

Selçuk Üniversitesi Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulunda 2018-2019 Mezuniyet töreni gerçekleşti. Mezuniyet Törenine iş adamı Nurullah Ercan, Köy Hizmetleri eski genel müdürü Ali Altuntaş, Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulunun İdari ve akademik kadrosu, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. 

 

 

 

     Tören, Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Eray Tulukcu’nun açılış konuşmasıyla başladı.İş adamı Nurullah Ercan’ın da konuşma yaptığı törende Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Eray Tulukcu tarafından Nurullah Ercan’a günün anısına plaket ve çini tabak hediye edildi.

 

 

Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulunda dereceye giren öğrencilere ve bölüm birincilerine hediye ve plaketleri Nurullah Ercan tarafından takdim edildi.

 

 

 

Mezun olan tüm öğrencilere belgeleri takdim edildi. Belge takdiminin ardından öğrenciler keplerini atarak mezun olmanın coşkusunu yaşadılar. Müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler iki yılın yorgunluğunu attılar. Ardından öğrencilere ve velilerine yemek ikramında bulunuldu

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk