Etkinlik Takvimi
19.09.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
SÜ Rektörlüğü'nde Bayramlaşma Programı Gerçekleşti
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 11.06.2019 11:00:00

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünde akademik ve idari personellerin katılımlarıyla bayramlaşma programı gerçekleşti.

 

 

Programa Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut, Prof. Dr. Hüseyin Kara, Prof. Dr. Özdemir Koçak, Genel Sekreter İbrahim Halıcı, dekanlar, müdürler çok sayıda öğretim üyesi ve idari personelin katılımlarıyla gerçekleşti.

 

 

Gerçekleşen Programda Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut ve Prof. Dr. Hüseyin Kara konuşma gerçekleştirdiler.

 

 

Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut yaptığı konuşmasında “Dünyada tüm mazlumların bayramını kutluyorum, Dünyanın barışa huzura ve kardeşliğe çok fazla ihtiyacı var, bayramda inşallah kimse acı yaşamaz çünkü acı olunca bayram olmuyor, Öğrencilerimize de finallerinde başarılar diliyorum, ailelerinin ve kendi emeklerinin haklarını alırlar” İfadelerini kullandı.

 

 

Prof. Doktor Hüseyin kara ise “Ramazan ayını ve bayramını kutluyorum, kardeş olabilmenin bütün güzelliklerini bizlere sundu. Ülkede ki kardeşliğimizi yeni baştan pekiştirdiğimiz, beraber olabilmenin ve paylaşabilmenin erdemini yaşadığımız ramazan bayramımızın ülkemiz, milletimiz ve bütün İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum” Şeklinde konuştu.

 

 

Rektör Prof. Dr. Mustafa şahin “Ramazan bayramı hem Konyamız da hem üniversitemizde dolu dolu geçti. Ahde vefası olan cefakar bir milletiz bu nedenle çok güzel şeyleri hak ediyor bu millet ve bundan sonrada hak ettiğini bulmaya devam edecek inşallah” temennisinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

Bayramlaşma tatlı ikramının ardından sona erdi.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk