Etkinlik Takvimi
21.08.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
'Kariyer Günü ve Fidan Dikimi' programları yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 03.05.2019 15:20:00

Selçuk Üniversitesi Akören Ali Rıza Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliklerinin ilki Meslek Yüksekokulu seminer salonunda yapıldı.

 

 

 

 

 Kariyer Günü programına Konya Vali Yardımcısı Mehmet Aydın konuşmacı olarak katılarak “Yerel Yönetimler, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Valilik Teşkilat Yapısı ve Sistemi” konuları hakkında bilgilendirmede bulundu. Öğrencilerle sohbet eden Vali Yardımcısı Mehmet Aydın’ın öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

 

 

 

ÖĞRENCİLER, FİDAN DİKTİ

Kariyer günü etkinliğinden ardında Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Senin de bir ağacın olması için Haydi Fidan Dikmeye” temalı fidan dikimi törenine geçildi. Vali Yardımcısı Mehmet Aydın, Akören Kaymakamı İhsan Maskar, Akören Belediye başkanı İsmail Arslan, Selçuk Üniversitesi Meslek Yüksekokullar Koordinatörü Prof. Dr. Alpönder Yıldız, Akören ilçesi kurum amirleri, meslek yüksekokulu müdürü, öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından Akören Göleti kenarına çam fidanı dikildi. Okul yönetimi; etkinliğe katılan başta Vali Yardımcısı Mehmet Aydın’a ve daire amirlerine, meslek yüksekokulu öğretim elemanlarına, öğrencilerine ve emeği geçen bütün kurum ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

 

https://twitter.com/selcukrektorluk