Etkinlik Takvimi
21.08.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
'Gençlik Şöleni' yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 02.05.2019 15:25:00

 

Selçuk Üniversitesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu, Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksekokulu, Akşehir İlçe Gençlik ve Spor Merkezi Müdürlüğü, Akşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ve Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile “Gençlik Şöleni” düzenlendi.

 

 

Gençlik şölenine;  Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk ve eşi, Akşehir Belediye Başkan Vekili Serhat Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Yılmaz, Halk Eğitim Müdürü Kamil Ersoy, Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Şölen kapsamında 1. gün Kozağaç kampüsten 97 bisiklet ile Akşehir gölüne öğrencilere bisiklet turu, 2. gününde Kozağaç kampüs alanında gençlere yönelik “sokak oyunları” adlı etkinlik yapıldı. Etkinliklere katılan gençler; okçuluk, voleybol, matrak oyunu, dart, halat çekme ve çuval yarışları ile dolu dolu bir gün geçirdiler. 3.gün ise Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Türk Halk Müziği Konseri ve Türk Halk Oyunları gösterisi düzenlendi.

 

 

 

 

Büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen “Gençlik Şöleni” organizasyonunda katkısı bulunan kişilere de hediye takdiminde bulunuldu.

 

 

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk