Etkinlik Takvimi
21.08.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Akşehirde 'Dijital Dünyaya Adım' konferansı gerçekleştirildi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 24.04.2019 08:58:00

Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksekokulu tarafından Selçuk Üniversitesi Nasreddin Hoca Uygulama ve Araştırma Merkezi, Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu, Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası ve Akşehir Belediyesi paydaşlığında düzenlenen konferans Akşehir Meslek Yüksekokulu 2000 yılı mezunu, CRM Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer tarafından verildi.

 

 

Konferansın açılış konuşmasını yapan Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş, dijitalleşen dünyaya her kesimin ayak uydurmasının kalkınma açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti ve eski mezunumuza azmi ile geldiği yerde okulunu unutmadığı için teşekkür etti.

 

 

 

Konferansında dijital dünya, dijital pazarlama ve sosyal medya gibi konulara değinen Ramazan Becer de konferansın sonunda mezun olduğu Akşehir Meslek Yüksekokulu’nda bir kez daha bulunmaktan ne kadar mutlu olduğunu ifade etti.

 

 

Konferansın sonunda Ramazan Becer’e önlisans diploması Dr. Öğr. Üyesi Kadir Öztaş tarafından takdim edildi. Ayrıca Akşehir Belediyesi ve Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası da hediyeler takdim etti.Konferans hatıra fotoğrafı çekimleri ile sona erdi.     

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk