Etkinlik Takvimi
20.07.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Konya SMMMO'da Mezuniyet Töreni
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 13.02.2019 12:22:00

Selçuk Üniversitesi (SÜ)  Sosyal Bilimler Enstitüsü  ile Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) iş birliğinde düzenlenen program çerçevesinde “Muhasebe ve Denetim Bilim Dalında Tezsiz Yüksek Lisans" eğitimini tamamlayan öğrencilere diplomaları verildi.

 

 

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası konferans salonunda gerçekleşen törene Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ay, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Demirci, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

 

 

Selçuk üniversitesi olarak kurum ve kuruluşlarla ortak yürütülen çalışmalara önem verdiklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, “Konya Mali Müşavirler Odası ile birlikte başarılı projeler gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da ortak projelerimize devam edeceğiz. Mezun olan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak eğitime önem verdiklerinin altını çizen Başkan Seyit Faruk Özselek, “Odamız ve Selçuk Üniversitesi iş birliğiyle uzun zamandır ‘Muhasebe ve Denetim Bilim Dalında Tezsiz Yüksek Lisans’ eğitim programımız devam etmekte olup birçok meslektaşımız mezun oldular. Selçuk Üniversite ile iş birliğimiz sadece yüksek lisans değil, uzlaştırmacılık, bağımsız denetçilik süreli eğitimleri ve benzeri birçok eğitim çalışmaları devam ediyor. Bu süreçte emeği geçen başta Rektörümüz olmak üzere, müdürlerimize ve öğretim üyelerine teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

Selçuk Üniversitesinin köklü bir üniversite olduğunun altını çizen Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Demirci, “Üniversitede yönetici olduktan sonra gerek ülkemizde gerek yurt dışında, üniversitemizin ne kadar büyük bir albenisi olduğunu o zaman fark etmiştim. Pek çoğunuz bilmez, Kuzey Afrika’da çok popüler bir üniversite olarak karşımıza çıkıyor, yığınla yabancı öğrenci müracaatıyla karşı karşıyayız. Tabii bir üniversiteden de her şeyden önce orjinal ve dünyayla yarışan bilgi üretmesi beklenir, bu üniversitelerin birinci vazifesidir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Konuşmaların ardından Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Seyit Faruk Özselek ve akademisyenler mezun olan öğrencilere diplomalarını verdi. Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak da diplomasını Rektör Şahin’in elinden aldı.

 

 

 

 

 

Törenin sonunda mezun olan öğrenciler ve akademisyenlerin katılımıyla kep atma töreni gerçekleştirildi.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 8209 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk