Etkinlik Takvimi
16.06.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Dr. Ahmet Keleşoğlu Mezarı Başında Anıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 14.01.2019 13:29:00

Selçuk Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı Kurucusu, eğitim gönüllüsü ve hayırsever işadamı merhum Dr. Ahmet Keleşoğlu, ölümünün 4. yıl dönümünde Musalla Mezarlığında bulunan mezarı başında organize edilen törenle anıldı.

 

 

Düzenlenen anma törenine Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı Sonay Gürgen, Keleşoğlu ailesi, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Protokolü, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kara, Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı yönetici ile üyeleri, çok sayıda akraba ve seveni katıldı.

 

 

 

Anma töreninde konuşan Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kara, “Erdemli bir duruşun, hayırlı bir ömrün faydalı bir yöntemin vesilesi olarak memleketimize, milletimize hizmet etmenin onuruna, beraberce şahit olduğumuz sayın Dr. Ahmet Keleşoğlu’nu rahmetle ve minnetle anıyorum. Bu millet, kendisine hizmet etmiş, değer vermiş, onurlandırmış insanları hayırla yâd edebilecek kadar vefakâr bir millettir. Bu milletin evladı olarak, geriye dönük önemli bir süreci takdim ettikleri, verdikleri değeri tekrar yürüttüklerinden dolayı kendisine rabbimizden rahmet diliyor, makamını ali mekânını cennet etsin diyoruz. Onun açmış olduğu önemli yolda, süreci devam ettiren başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sonay Gürgen olmak üzere, Konya Selçuk Ecza Deposu Şube Başkanı Hidayet Çelik ve emek veren herkese teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

 

 

Anma töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla son buldu. 

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk