Etkinlik Takvimi
19.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
'Girişimcilik Başarı Hikâyeleri' Konulu Konferans Düzenlendi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 07.01.2019 13:54:00

Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesinde  “Girişimcilik Başarı Hikâyeleri”  konulu konferans düzenlendi.

 

 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Acar, ülkemizde ve dünyada günden güne önemi artan girişimciliğin, işletme ve yönetim bilimleri öğrencileri için vazgeçilmez bir konu olduğu belirtilerek girişimcilikte devamlılığın ve vazgeçmemenin önemli olduğu vurgulandı.

 

 

 

İşletme Fakültesinin konferans salonunda düzenlenen etkinlikte,  SÜ. Bölgesel Gelişme ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mahmut Tekin  tarafından öğrencilere girişimciliğin ve girişimci kişiliğin ne olduğu, girişimciliğin aşamaları, hayatta başarılı olmanın formülüyle ülkemizden ve yurtdışından isim yapan girişimcilerin başarı öyküleri konularında bilgiler verdi. 

 

 

 

 Eğitim sırasında girişimcilik hakkında sorulan sorulara doğru cevaplayan öğrencilere, Prof. Dr. Mahmut Tekin tarafından imzalı kitaplar hediye edildi.

 

 

 

Program Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ali Acar’ın, Prof. Dr. Mahmut Tekin’e etkinliğe verdiği katkıdan dolayı hediye takdimi ve öğrencilerle toplu hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk