Etkinlik Takvimi
19.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Turizm Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 28.12.2018 13:35:00

Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

 

 

Gerçekleştirilen toplantıya Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Uyanık,  Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Semih Büyükipekçi, Dr. Öğr. Üyesi Alaattin Başoda, Fakülte Sekreteri Mustafa Kırbıyık ve öğretim üyeleri katıldı.

 

 

Toplantıda Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Uyanık yaptığı sunumla 2017-2018 yılında gerçekleştirilen kültür ve turizm faaliyetleri, akademik konferanslar, sosyal programlar, projeler, eğitim-öğretim, araştırma ve topluma hizmet faaliyetleri, akademik gelişmeler, genel personel durumu, öğrenci sayısı, stratejik planlar ve hedefler hakkında bilgi verdi.

 

 

Akademik Kurul Toplantısında konuşma yapan Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Uyanık, “Kültür konusu gerçekten çok önemli, Türk halk müziği, multi disiplinler bakış açısı veya turizm fakültesi tanıtımı yaparken sadece eğitimle, formasyonla değil, bunun yanı sıra halk kültürü, müziğiyle, görsel sanatlarıyla, resimle turizmimizi etkin bir şekilde tanıtmak istiyoruz. Yaptığımız faaliyetlerle Dünya’nın her yerine kapı açmaya çalışıyoruz. İlerleyen süreçte de öğrencilerimiz bu açtığımız kapıdan yönlendireceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk