Etkinlik Takvimi
21.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Fen Bilimleri Enstitüsü Kurul Toplantısı Yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 27.12.2018 14:14:00

Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Akademik Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

 

 

Fen Bilimleri Enstitüsünde gerçekleşen toplantıya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Yılmaz, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Ali Sertkaya, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Erdoğan, Enstitü Sekreteri İlknur Akçil ve öğretim üyeleri katıldı.

 

 

Enstitü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Yılmaz, yaptığı sunumla lisansüstü öğrenci yüzdeleri, doktora programları, Anabilim dalına göre öğretim üyesi sayıları, enstitünün profesör ve doçentlik yüzdeleri, yıllara göre öğrenci dağılımı ve Tezli Yüksek Lisans konuları hakkında bilgi verdi.

 

 

Akademik Kurul toplantısında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin, “Üniversitelerin önemi büyük, ülkelerin ve ülkemizin bize ihtiyacı var. Biz, bu çerçeve de öğrenci yetiştiriyoruz. 630 bine yakın mezunumuz olmuş 44 senede ve inanın Dünya’nın hangi ülkesine gittiysem en az 3 ya da 5 bazen çok daha fazla Selçuk Üniversitesi mezunu görüyorum. Ortalama, iyi seviyede öğrenci yetiştiriyoruz. Mümkün olduğu kadar üniversitenin gelir ve kaynaklarını çoğaltmaya gayret ediyoruz, israf etmemeye özen gösteriyoruz” diye konuştu.

 

 

 

       Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk