Etkinlik Takvimi
20.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Girişimcilik ve Yurt Dışı Dil Eğitimi Konferansı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 26.12.2018 10:35:00

Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesinde faaliyet gösteren Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu tarafından  “Girişimcilik ve Yurt Dışı Dil Eğitimi” konferansı gerçekleştirildi.

 

 

Programa; Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu üyelerinin yanı sıra Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler ve öğretim görevlileri de katıldı.Açılış konuşmasını yapan Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Acar Yurt Dışı Dil Eğitimi fırsatlarından ve dil eğitiminin, insan hayatında önemli bir yer kaplayan ayrıcalıklarından bahsetti.

 

 

 

Endless Abroad Yurt Dışı Dil Okulu Genel Müdürü Gökhan Özdemir Girişimcilik ve Yurt Dışı Dil Eğitimi Konferansının konuşmacısı oldu.Konuşmacı Gökhan Özdemir girişimcilik tecrübelerinden, Yurt Dışı Dil Eğitimi, Work and Study,  Yurt Dışı Yaz Kampları, Yurt İçi Uluslararası Tematik Yaz Kampları, Yurt Dışı Akademik Programlar (Lise, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora), Yurt dışı Dil Okulları Yurt Dışı Sertifika & Diploma Programları ve Yurt Dışı Staj Programları hakkında genel bir bilgi verdi.Endelss Abroad’ı temsilen Gökhan Özdemir katılımcılar arasından 4 kişiye ücretsiz olarak 2 haftalık Londra’da Yurt Dışı Dil Eğitimi hediye etti.

 

 

 

Konferans sonunda Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Acar, konuşmacıya plâket ve hediyelerini takdim etti.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09  iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk