Etkinlik Takvimi
20.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk'tan Köstence Ovidus Üniversitesine Ziyaret
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 20.12.2018 14:11:00

Köstence Ovidus Üniversitesinin daveti üzerine Romanya’ya giden Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden bir heyet, ikili görüşmeleri ve temasları tamamlayarak yurda döndü

 

 

 

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden bir heyet Romanya Köstence Ovidus Üniversitesinin, daveti üzerine bu ülkeye gitti.Ovidus Üniversitesi Spor Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Damian Mirela’nın davetiyle gerçekleştirilen ziyarete Selçuk Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Dr. Orhan Ahmet Şener, Araştırma Görevlisi Mehmet Durmaz ile Erasmus programında Selçuk Üniversitesini temsil eden Onur Sarı katıldı.

 

 

 

Üniversiteler arasında görüş alışverişinin yapıldığını belirten Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Orhan Ahmet Şener, “Ovidius Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ile görüşmelerimiz sonucunda bir öğrencimizin lisansüstü eğitime kabulü gerçekleştirildi. Fizik tedavi ve rehabilitasyon alnında 3 aylık bir eğitim programı açma konusunda anlaşmaya varıldı. Türk el sanatları alanında Selçuk Üniversitesinin Romanya Ovidius Üniversitesi’nde bir kongre düzenleme konusunda ön görüşmeler yapıldı. Bundan sonraki yapacağımız görüşmeler öğretim elemanları ve öğrenci düzeyinde olacak. Karşılıklı bilgi alışverişi ve kültürel ziyaretler yapılacaktır” dedi.

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk