Etkinlik Takvimi
24.10.2019
Selçuk'ta, "Aynadaki" Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 11.12.2018 10:41:00

 

Mevlana’nın 745’inci Vuslat Yıldönümü ve Şeb-i Arus etkinlikleri çerçevesinde Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuvarı tarafından gerçekleştirilen, ‘Aynadaki’ isimli tiyatro oyunu sanatseverlerle buluştu.

 

 

 

Dilek Sabancı Konservatuvarı tiyatro salonunda sahnelenen oyuna Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Okul Müdürü Prof. Dr. Dilek Zerenler, dekanlar, müdür yardımcıları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

 

 

Tolga Özenç Özençel’in yazıp yönettiği ‘Aynadaki’ tiyatro oyununu izledikten sonra konuşan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, “Geçtiğimiz yıllarda da bu konu hakkında oldukça güzel oyunlar yazıldı. Tolga hocamız her sene çıtayı yükseltiyor. Bu sene çok daha derin manalar içeren mesajı görmek için, daha çok kişinin zihnini sorgulaması gereken bir oyun. Gerçekten çok üstün bir performans ortaya koydunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Biz olduk, demeyelim ama olma yolunda ilerliyoruz inşallah. Böyle değerli bir oyundan çok daha fazla insanın yararlanmasını istiyoruz” dedi.

 

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09  iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk