Etkinlik Takvimi
26.08.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk'ta 'Sektöre Adım Adım' Paneli Yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 30.11.2018 08:48:00

Sektörle öğrencilerin buluştuğu “Sektöre Adım Adım” paneli Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde kurulan Veteriner Eğitim ve Tanıtım Organizasyonları Topluluğu (VETO) tarafından gerçekleştirildi

 

 

Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cavit Arslan, Konya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Aşkın Yaşar, VETO Öğrenci Topluluğu Danışmanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Hadimli, Topluluk Başkanı Fatih Mert Toplu, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.Açılış konuşmasını yapan Topluluk Akademik Danışmanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Hadimli, “Bu yıl ‘Sektöre Adım Adım’ panelinin ikincisini düzenliyoruz. İkinci etkinliğimizi de dolu bir salonda gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Dünyada milletler ayakta kalabilmek için bilimle yarışıyorlar. Bu dün böyleydi, yarın da böyle olacaktır. Bu yarışın en önemli neferi sizlersiniz. Eğer sizler, bir şeyler başarır ve çabalarsanız dünyada milletler arası ön sıralarda yer alabiliriz. Bu bütünüyle sizlerin gayretiyle olacaktır. Biz de sizin gayret ve çabalarınıza destek olabilirsek ne mutlu diyorum. Bilim, çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Bilgiye ulaşmak zor değil. Önemli olan doğru bilgiye ulaşabilmektir” dedi.   

 

 

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cavit Arslan, “Bizler, fakülte bünyemizdeki çatının altında olan birimlerin eğitim öğretimi kadar bu tür faaliyetlerin de eğitim öğretimin bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu konuda elimizden gelen tüm desteği vermeye devam ettik bundan sonraki süreçte de devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

 

Konuşmacı olarak Veteriner Fakültesi Klinik Bilimler Bölümü Veterinerlik Doğum ve Jinekolojisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dursun Ali Dinç, Oyuncu- Senarist Volkan Girgin ve  Veteriner Seralp Uzun’un katıldığı  “Sektöre Adım Adım” panelinin moderatörlüğünü ise Veteriner Fakültesi Klinik Öncesi Bilimler Bölümü Veterinerlik Viroloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sibel Yavru yaptı.Panelin sponsorluğunu üstlenen ERVET, HASVET ve AMERİCAN LİFE açtıkları stantlarla öğrencileri bilgilendirdi. Panelin sonunda plâket takdimi gerçekleştirildi.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk