Etkinlik Takvimi
24.08.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Sosyal Bilimler MYO Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 19.11.2018 10:29:00

 

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı akademik kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Erbaşı, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Abdurrahman Gümrah, Öğr. Gör. Ayşe Cabi, Yüksekokul Sekreteri Mehmet Ali Yılmaz ile akademik personel katıldı. 

 

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Erbaşı, meslek yüksekokulu ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi vererek öğrencilerin en nitelikli şekilde sektöre hazırlanması ve vatanına, milletine sahip çıkacak donanımlı bireyler olarak yetişmesi adına gayret sarf ettiklerini ifade etti.

 

 

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ise “Ben Dünyanın dört bir tarafına gittiğim zaman üniversitemizin mezunlarını görüyorum. Yerli ve milli vatanına ve milletine bağlı insanlar. Bunları gördüğümüzde çok mutlu oluyoruz. Bu nedenle eğitim- öğretim kalitemizi aksamadan ve yükselterek devam ediyoruz, etmemiz de gerekiyor. Hepinizin bildiği gibi Selçuk Üniversitesi olarak araştırmacı üniversite adayı bir üniversiteyiz. Bu süreçte siz değerli akademisyenlerimize de büyük görevler düşmektedir.” diye konuştu.

 

 

Toplantı Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’in akademik personelin sorularını cevaplandırmasıyla sona erdi.

 

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: (0332) 223 81 87- 223 81 88- 223 82 09 iletisimkoordinatorlugu@selcuk.edu.tr

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk