Etkinlik Takvimi
23.04.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk Üniversitesi İle ODTÜ Arasında İş Birliği
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 26.07.2018 14:00:00

 

Selçuk Üniversitesi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 

 

Selçuk Üniversitesi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi arasında imzalanan iş birliği protokolüyle Selçuk Üniversitesi İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (İLTEK) ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Merkezi Laboratuvarı’nın (MERLAB) numune analizlerinde karşılıklı olarak birbirine destek vermesi ve ortak eğitim programlarının düzenlenmesi amaçlanıyor.

 

 

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök tarafından imzalanan protokole göre, Selçuk Üniversitesi İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (İLTEK) ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Merkezi Laboratuvarı’nın (MERLAB) numune analizlerinde karşılıklı olarak birbirine destek vermesi ve ortak eğitim programlarının düzenlenmesi amaçlanıyor. İmzalanan protokol ile İLTEK’de yapılamayan analizler hızlı bir şekilde, İLTEK üzerinden MERLAB’da yaptırılabilecek. Ayrıca, İLTEK ile MERLAB ortak eğitim programları düzenleyebilecek.

 

 

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, imzalanan iş birliği protokolünün her iki üniversite için de hayırlı olmasını diledi. Protokol imza törenin ardından hediye takdiminde de bulunuldu.

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk