Etkinlik Takvimi
21.03.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Rektör Şahin'e Makamında Ziyaret
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 08.03.2018 12:28:00

Beyşehir Kaymakamı Yusuf  Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Zengin Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Eşrefoğlu Beyliği’nin başkenti olan ve doğal güzellikleri ile nüfus potansiyeli bakımından ileride bir üniversite şehri olacak Beyşehir’de Ali Akkanat Kampüsündeki Fakülte ve Yüksekokullara verdiği destek ve Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin’in Beyşehir’de yeni açılacak Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu konusunda yardımlarından dolayı Rektör Prof. Dr. Şahin’e teşekkür ettiler.

Ayrıca Beyşehir’de Orman Haftası nedeniyle 23 Mart’ta 2023 fidanın toprakla buluşturulacağı Ağaç Bayramı’na ve 16 Nisan’da Beyşehir Kültür ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Referandumun 1. Yıldönümünde Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’ konulu panele Rektör Şahin’i Panel Moderatörü olarak davet ettiler.

Rektör Şahin ise Beyşehir Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beyşehir’e yakın bir yerde doğup büyümüş kişi olarak her zaman Beyşehir’e ve Beyşehirliye hem Rektör hem de bir Hekim olarak yardımcı olduklarını ve bundan sonra da olacaklarını, Devlet kurumları olarak bu necip millete her daim hizmet ettiklerini ve edeceklerini, ÖSYM ve AÖF sınavlarının artık Beyşehir’de yapılıyor olmasının güzel ve faydalı bir hizmet olduğunu ve Beyşehir’in bir Sağlık Üssü olması gerektiğini ifade etti. Hatta Beyşehir’de yeni açılan Devlet Hastanesini çok beğendiğini ve en kısa zamanda bir gün o hastanede bir ameliyat yapmayı ve Mart ayı sonunda Selçuk Üniversitesi Senatosu’nu Beyşehir’de toplamayı planladığını söyledi.

Beyşehir Heyeti ise Rektör Hocamızı Fahri Beyşehirli olarak niteleyip tekrar Beyşehir Ali Akkanat Kampüsüne yeni Yüksekokullar ve bölümler eklediği, Devlet Hastanesi’ne ameliyat katkısı sunacağı ve Mart ayı Senato Toplantısını Beyşehir’de yapacağı için Rektör Prof. Dr. Şahin’e teşekkür ettiler.        

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

           https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk