Etkinlik Takvimi
29.07.2014
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI
Yayınlayan Birim
MİMARLIK FAKÜLTESİ

 

 

 

 

 

 

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ 
2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI LİSTESİ 

 

Asıl Kazananların  Kayıt Tarihleri        16 Eylül 2013 tarihinden 20 Eylül 2013 Cuma günü 17:00 ye kadar

Yedek Kayıt Tarihleri                              23 Eylül 2013 tarihinden 24 Eylül 2013 Salı günü 17:00 ye kadar.

İstenen Belgeler

1-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (aslı ile birlikte)

2-6 Adet Fotograf 

3-Transkript ve ders İçerikleri 

 

 

MİMARLIK BÖLÜMÜ              
S.NO ADI SOYADI BAŞVURU  SINIFI GENEL AĞIRLIK NOTU OSYM PUANI OSYM TABAN PUANI 100 lük NOT KARŞILIĞI DEĞERLENDİRME AÇIKLAMA
1 PINAR KURT 2 3,58 430,448 441,837 90,20 95,98 ASIL 1
2 DEMET FIRAT 2 3,34 427,922 441,837 84,60 94,40 ASIL 2
3 BURCU SEVGİ 2 3,25 425,873 441,837 82,50 93,61 ASIL 3
4 NUREFŞAN BALTA 2 3,3 397,984 441,837 83,66 88,79 ASIL 4
5 GAMZE BİLECEN 2 3,06 423,958 470,619 78,06 87,68 ASIL 5
6 FATMA ALKAN 2 3,29 407,928 470,619 83,43 86,03 YEDEK 1
7 BURCU UZUN 2 80,72 366,457 441,837 80,72 82,50 YEDEK 2
8 BURAK ŞAHİNKAYA 2 3,39 360,596 441,837 85,76 82,44 YEDEK 3
9 FATMA DOĞAN 2 3,17 361,176 470,619 80,63 77,52 YEDEK 4
10 İBRAHİM HALİL SÖNMEZGÜL 2 3,04 343,235 470,619 77,60 73,87 YEDEK 5
11 BARAN KEMALOĞLU 3 3,42 447,377 470,619 86,46 93,34 ASIL 1
12 ABDÜLKERİM VARICI 3 3,31 447,436 470,619 83,90 92,84 ASIL 2
13 RAHİME BAYRAK 3 3,05 449,283 471,815 77,83 91,75 ASIL 3
14 NAZMİYE GİZEM KARA 3 3,23 433,723 470,619 82,03 90,13 ASIL 4
15 MEHMET BURAK SELÇUK 3 3,15 272,905 471,815 80,16 62,31 ASIL 5
16 FATİH DAŞKARA 3 3,05 257,869 470,619 77,83 59,40 YEDEK 1
17 ALİ ERYILMAZ 3 3,33 202,500 441,837 84,36 53,54 YEDEK 2
18 ABDULLAH YAKUT 2-YURT DIŞI 86,625 389,700 470,619 86,63 83,57 ASİL 1
19 ABDULLAH SOFUOĞLU 2-YURT DIŞI 85,41667 354,483 470,619 85,42 77,34 YEDEK 1
20 ATIF SARIGÜL 3-YURT DIŞI 3,02 317,762 328,795 77,13 92,74 ASİL 1
21 ABDULLAH SELÇUK 3-YURT DIŞI 3,7 202,500 441,837 93,00 55,27 YEDEK 1
  SIRALAMAYA GİREMEYENLER              
1 GÜLÇİN SERT 2 3,05 312,858 441,837 77,83 72,21  
2 BÜŞRA YİĞİT 2 3,83 289,249 441,837 96,03 71,58  
3 AYNUR TEKE 2 3,03 328,082 470,619 77,36 71,24  
4 BERNA EMİROĞLU 2 3,51 311,828 470,619 88,56 70,72  
5 TÜLAY DİLCİ 2 3,28 316,673 470,619 83,20 70,47  
6 ERHAN SÖNMEZ 2 3,26 314,436 470,619 82,73 70,00  
7 TUGAY YAVUZ 2 3,36 274,576 441,837 85,06 66,73  
8 ÜMMÜGÜLSÜM KUMBASAR 2 3,34 249,771 441,837 84,60 62,14  
9 HASAN BOZ 2 3,31 246,189 441,837 83,90 61,36  
10 NAZİME VURAL 2-YURT DIŞI 84,52083 322,794 470,619 84,52 71,78  
11 ARİF ÇELİK 2-YURT DIŞI 3,08 308,044 470,619 78,53 68,07  
12 ŞAKİR OKUTAN 2-YURT DIŞI 3,58 267,292 470,619 90,20 63,48  
13 AKİF TAHA UNCU 2-YURT DIŞI 3,13 267,144 470,619 79,70 61,35  
14 EMRE YILMAZ 2-YURT DIŞI 3,17 221,496 470,619 80,63 53,78  
15 MELİH FATİH AYDIN 3-YURT DIŞI 3,43 200,085 470,619 86,76 51,36  
  BAŞVURUSU KABUL EDİLMEYENLER              
1 ALİ İHSAN ERSOY 2 3,05 416,070 441,837     YATAY GEÇİŞ UY.İLKELERİ MADDE 4  BAŞARISIZ DERS VAR
2 AHMET ENSAR KAYA 2 2,51 429,715 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
3 BÜŞRA SELÇUK 2 2,8 297,081 441,837     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
4 AYŞE YILDIZ 3 3,49 422,918 471,815     YATAY GEÇİŞ UY.İLKELERİ MADDE 4  BAŞARISIZ DERS VAR
5 FATOŞ GÜNEY 3 2,6 379,554 471,815     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
6 BÜŞRA OCAKLAR 3 2,88 326,816 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
7 ALİ SAİT ÇAĞLAYAN 3 2,57 256,082 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
8 HALİME KAHRAMANOĞLU 3 2,43 238,809 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
9 ÖZHAN KARAKOÇOĞLU 2-YURT DIŞI 74 264,775 328,795     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
10 METİN YARDIMCI 2-YURT DIŞI 67,18 295,903 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
11 BAHADDİN İNAN 2-YURT DIŞI 75,93 285,470 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
12 TUNCA ZEYBEK 2-YURT DIŞI 2,38 222,516 441,837     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
13 YİĞİT ALİ BAYAZİT 2-YURT DIŞI 4,28 0,000 441,837     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
14 MAHSUN DURSUN 3-YURT DIŞI 2,63 262,626 471,815     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
15 RAMAZAN ŞİMŞEK 3-YURT DIŞI 2,76 254,469 471,815     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
16 BAYRAM ŞENTÜRK 3-YURT DIŞI 2,63 254,377 471,815     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
17 GÖKTUĞ BURAK YÜRÜK 3-YURT DIŞI 2,99 233,800 471,815     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ
18 ERAY ŞİMŞEK 3-YURT DIŞI 2,54 200,085 470,619     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ 
                 
                 
ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ              
S.NO ADI SOYADI BAŞVURU  SINIFI GENEL AĞIRLIK NOTU OSYM PUANI OSYM TABAN PUANI 100 lük NOT KARŞILIĞI DEĞERLENDİRME AÇIKLAMA
1 BÜŞRA UZUN 2 2,73 323,969 303,069 70,36 99,59 ASIL -1 (OSYS GİRİŞ PUANI TABAN PUANDAN YÜKSEK)
2 ÖMER FARUK AKDOĞAN 2 2,529 267,800 303,069     GENEL AĞIRLIK NOTU VE OSYS TABAN PUANI YETERSİZ