Etkinlik Takvimi
12.12.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk Tıp'ta Akreditasyon Ara Değerlendirme Toplantısı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 12.02.2018 14:29:00

          Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Akreditasyon Ara Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Dekan Prof. Dr. Serdar Göktaş, Dekan Yardımcıları ve öğretim üyeleri katıldı.

 

 

 

 

           Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Şerefnur Öztürk, Akreditasyon Ara Değerlendirme Toplantısı için bir sunum gerçekleştirerek şunları söyledi: “UTEAK (Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyonu) tarafından 2021 yılına kadar akredite edilmiştik. Şu anda bulunduğumuz süreçte de bir ara değerlendirme sürecinden geçmemiz planlanmıştı. Akredite edilen 22. Tıp Fakültesi olmaktan hep mutlu olduk. Dileğimiz o ki Türkiye’deki tüm tıp fakülteleri akredite edilsin. Akreditasyon belgemizi, fakültemizin koridorlarında görebilirsiniz. Bir gurur belgesi olarak taşıyoruz. Bu belgeyi pek çok sorumluluk yükleyen gelişmek ve yenilenmek üzere yaptıklarımızın daha iyisini yapacağımıza dair bir söz belgesi olarak kabul ediyoruz” 

 

 

 

 

Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Öztürk,  son üç yıl içinde Tıp Fakültesi’nde yaptıkları çalışmalar ve öneriler hakkında da bilgi verdi.

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

           https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk