Etkinlik Takvimi
13.11.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk'ta 1. Konya Kitap Fuarı İçin Protokol İmzalandı
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 06.02.2018 11:18:00

 

Selçuk Üniversitesi ve Eylül Fuar Organizasyon LTD. ŞTİ ortaklığında 1. Konya Kitap Fuarı için protokol anlaşması imzalandı.

 

 

         Selçuk Üniversitesi ve Eylül Fuar Organizasyon LTD. ŞTİ ortaklığında 1. Konya Kitap Fuarı için imzalanan protokol anlaşmasına Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Eylül Fuar Organizasyon adına Remzi Çayır, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Demirci, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ahmet Ekizer katıldı. 

 

 

         Eylül Fuar Organizasyon LTD. ŞTİ. ile Selçuk Üniversitesi’nin ortaklaşa kampüs alanı içinde bulunan “Selçuk Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi” binası içinde 27 Nisan- 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında 10 gün 1. Konya Kitap Fuarı’na Selçuk Üniversitesi’nin vereceği destek ve karşılıklı yükümlülüklerle ilgili protokol anlaşması yapıldı.Selçuk Üniversitesi’nin bünyesinde ilk defa gerçekleşecek olan 1. Konya Kitap Fuarı’nın sosyal medyadan da öğrenciler tarafından büyük ilgi ve destek gördüğünün altını çizen Rektör Şahin, protokolün hayırlı olmasını diledi. Eylül Fuar Organizasyon Firma Yetkilisi Remzi Çayır, 1. Konya Kitap Fuarı için kâr amacı gütmediklerini söyleyerek kitap fuarına tüm Konyalıları davet ettiklerini ifade etti. 

 

 

       Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Demirci, “Selçuk Üniversitesi’nde bir ilke imza atarak kapsamlı bir kitap fuarı düzenleyeceğiz. 10 günlük fuar süresince yoğun bir kültür faaliyeti gerçekleştireceğiz. İmza günleri, konferanslar ve söyleşiler yapılacak. 200’e yakın yayın evini bekliyoruz. Çok sayıda yazar ve düşünür gelecek yoğun bir program tasarlıyoruz” diye konuştu.

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

           https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk