Etkinlik Takvimi
16.11.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk Üniversitesinden İlkokul Öğrencilerine Karne Hediyesi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 19.01.2018 11:01:00

 

Selçuk Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerinin Öğr. Gör. Derya Çelik atölyesinde “Hazır Giyim Üretimi” dersi sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladıkları bere ve atkılar, Karatay Şehit Erol Olçok İlkokulu 1. sınıf öğrencilerine karne hediyesi olarak verildi.

 

 

Programa Selçuk Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nurgül Kılınç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Ciğerci, Karatay İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nizamettin Tezcan, Karatay Şehit Erol Olçok İlkokulu Müdür İbrahim Çürük ile İl Milli Eğitim Teftiş Büro Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Özkan Mercan ve öğrenciler katıldı.

 

 

Programa katılanlar, bere ve atkıları hediye edilmeden önce minik öğrencilerle sohbet ederek, onlara moda tasarımının ne olduğunu sordu. Öğrencilerden alınan cevapların oldukça eğlenceli ve şaşırtıcı olduğu görüldü.

 

 

Kendilerinden beklenilmeyecek derecede profesyonelce cevaplar veren öğrenciler, moda tasarımının yeni neslin ilgisini çeken bir alan olduğunu ve bu konuda farkındalık düzeylerinin yüksek olduğunu da göstermiş oldu.

 

 

Programda, bere ve atkıları dağıtan Moda Tasarımı Bölümü öğrencileri ile hediyelerine kavuşan minik öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

           https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk