Etkinlik Takvimi
17.01.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Selçuk'ta Kelebek Etkisi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 26.12.2017 10:06:00

 

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Salih Tiryaki tarafından düzenlenen “Kelebek Etkisi” isimli fotoğraf sergisi, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalender, Fotoğraf Sanatçısı Ahmet Kuş ve Belgesel Yapımcısı İbrahim Dıvarcı tarafından açılarak sanatseverler ile buluşturuldu. Ayrıca açılışa birçok akademisyen ve öğrenci katıldı.

 

 

 

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Salih Tiryaki, kelebek temalı serginin 20 fotoğraftan oluştuğunu ve fotoğrafları Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’nde çektiğini aktardı.

 

 

 

Çalışmanın zaman aldığını ve emek gerektirdiğini belirten Yrd. Doç. Dr. Tiryaki, kapalı ortamda, nem altında ve düşük ışık koşullarında çekimi gerçekleştirdiğini ifade etti. Belli mesafeden bir canlı ile çalışıldığının altını çizen Tiryaki, çekimin göründüğü kadar basit olmadığını vurguladı. Öğrencilerinin kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen Tiryaki, sergide katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

 

Sergi açılışının ardından “Kültür ve Fotoğraf İlişkisi” söyleşisini ise Fotoğraf Sanatçısı Ahmet Kuş ve Belgesel Yapımcısı İbrahim Dıvarcı gerçekleştirdi.

 

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

           https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk