Etkinlik Takvimi
17.01.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Kamu Başdenetçisi Malkoç'tan Rektör Şahin'e Ziyaret
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 09.11.2017 13:16:00

 

 

Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.


 

Kamu Denetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Selçuk Üniversitesi’nin Türkiye’nin en köklü üniversiteleri arasında yer aldığını belirterek, üniversitelerle ilişkilerinin sıkı tutmaya çalıştıklarını ifade etti. Kamu Başdenetçisi Malkoç, “Yeni bir kurumuz ancak istedik ki akademik çalışmalarda bize katkı sağlanması açısından üniversitelerle görüş alışverişinde bulunalım. Bu nedenle de üniversitelerimizde kamu denetçiliği ve hakkaniyetle ilgili farkındalık oluşturmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Prof. Dr. Mustafa Şahin şunları söyledi: “Kamu Başdenetçimiz Şeref Malkoç, kamu denetçiliğinin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Üniversiteyle işbirliği ve kurumun bilinirliliğinin artması için öğrenci topluluğu oluşturulması yönündeki isteklerini en kısa zamanda karşılayacağız. Tabii kamu vicdanını rahatlatma açısından her şeyin mahkemeye intikal etmeden karşılıklı uzlaşıyla çözülmesi açısından önemli bir kurum olduğunu düşünüyoruz. 5 yıldır faaliyette olan bir kurum ve gerçekten bu döneme kadar çok önemli tecrübeler edindiler. Kurumun toplumsal barış ve huzurun sağlanmasında önemli katkıları olacağını düşünüyorum”

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk