Etkinlik Takvimi
17.01.2019

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
Keykubat Köşkü Hizmete Girdi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 08.11.2017 14:20:00

 

Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat kampüsünde Selçuklu mimarisiyle tasarlanan Keykubat Köşkü gerek akademik ve idari personelin, gerekse öğrencilerin beslenme ve sosyal aktivite gereksinimlerini karşılayacak bir ortam olarak hizmete girdi. 4 kattan oluşan köşkümüz, 10 bin metrekare kapalı alana sahip yapının bünyesinde bin kişilik bir yemekhane, özel salonlar, öğrenci, akademisyen ve personellerimizin faydalanabileceği satış alanları bulunduruyor.

 

 

 

‘’ KEYKUBAT KÖŞKÜ ÖĞRENCİLER TARAFINDAN BİLİNMİYOR’’

Keykubat Köşkü’nün öğrenciler tarafından çok fazla bilinmediğini vurgulayan bir işletme yöneticisi Mustafa Tezcan ’’burası çarşı olarak açılmış ama buradaki sıkıntılarımız Keykubat Köşkü’nün öğrenciler tarafından çok bilinmemesi. Buraya öğrencilerin girmesinin yasak olduğu düşünülüyor, öğrenciler girmekte tereddüt ediyorlar. Buradaki çalışmalarımız da öğrencilerimizi buraya çekmekle ilgili’’ şeklinde konuştu.

 

 

 

‘’NEZİH BİR ORTAMDA ÇALIŞMA VE SOHBET İMKANI’’

Çarşının çok güzel olduğunu belirten işletme yöneticisi Tezcan’’ Aşağı yukarı 20 tane dükkan var. Bu dükkanların hepsi daha faaliyete geçmedi. Geçtikten sonra Kocatepe Kahve Evi olsun, Simitçi Dünyası olsun, A101 olsun, Çıtır Simit olsun, bunlarla ilgili öğrencilerimizi buraya çektiğimiz zaman daha nezih bir ortamda çalıma ve sohbet ortamı bulabileceğiz.’’ dedi.

 

 

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk