Etkinlik Takvimi
17.12.2018

E-Posta Servisleri

Personel E-Posta
SEDEP'te İlk Sertifikalar Verildi
Yayınlayan Birim
KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Yayın Tarihi: 06.11.2017 09:55:00

 

Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SELÇUKSEM), Selçuklu Belediyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen kursta başarılı olan kursiyerlere Değerler Eğitimi Projesi Eğitici Katılım Sertifikası verildi. Programa Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Okan Tekkalan, Selçuklu Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Ali Düz, Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Birol Gülnar ve birçok kursiyer katıldı.

 

 

Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Birol Gülnar konuşmasında Mevlana Kalkınma Ajansından alınan desteğe dikkat çekerken verilen eğitimlerin başarılı eğitmen kadrosu ile gerçekleştiğini vurguladı. Değerler Eğitimi Projesi Eğitici Eğitiminin manevi değerlerde ve toplumsal bilinçlenmelerde gençlerin yetiştirilmesinde önemli bir adım olduğunu ifade eden Prof. Dr. Birol Gülnar, sertifika alan eğiticilerin, ülkedeki öğretmenlere Değerler Eğitimi Kursu verebilecek yeterliliğe sahip olduklarını söyledi. Ayrıca kursunu tamamlayan kursiyerlerin ilk aşamada Selçuklu İlçesinde 800 öğretmene Değerler Eğitimi Kursu verileceğinin altını çizdi.

 

 

Sertifika programında konuşan Selçuklu Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar  kursiyerlerden olumlu dönütler aldıklarını ve SELÇUKSEM de alınan eğitimin sonucunda ülke genelinde değerler eğitiminin sağlıklı bir şekilde uygulanacağını söyleyerek sertifikalarını alan kursiyerlere hayırlı olmasını diledi. 

 

 

 

ÜNİVERSİTEMİZİ SOSYAL MEDYADA DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

https://www.facebook.com/selcukuniversitesirektorluk?ref=hl

https://twitter.com/selcukrektorluk