CİHANBEYLİ MESLEK YÜKSEKOKULU
Basında Biz

Cihanbeyli MYO'dan Emniyet Kemeri Konferansı

Trafik haftası etkinlikleri çerçevesinde Cihanbeyli Meslek Yüksekokulu'ndan trafikte emniyet kemerine yönelik konferans.

Cihanbeyli MYO dan Emniyet Kemeri Konferansı

 

Selçuk Üniversitesi Cihanbeyli MYO ve Konya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün ortaklaşa hazırladığı ‘’Trafikte Emniyet Kemerinin önemi’’ konulu konferans düzenledi. Konya Trafik Denetleme Şubesi’nden Polis Memuru Mücahit UÇAR, Mete Han BİLGİÇ ve Serkan ÇEVİK’ in katıldığı Konferansta trafik kuralları ve emniyet kemerinin takılmasına yönelik uygulamalı olarak öğrencilere bilgi verildi. Trafikte altyapının, eğitimim, denetimin ve ilk yardımın önemine vurgu yapan yetkililer ülke olarak daha çok çalışarak sorunların giderilebileceğinin altını çizdi. Öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel etkinliklerin süreceğini belirten Cihanbeyli MYO Mürdürü Doç.Dr. Murat Ciniviz, ülke olarak en önemli meselelerinin başında trafik sorunlarının yer aldığına dikkat çekti. Ciniviz ayrıca etkinliğin gerçekleşmesinde katkılarından dolayı Konya Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa ESKİ ve Yrd.Doç.Dr.Yağmur Küçükbezirci’e teşekkürlerini sundu. Konuşmaların ardından emniyet kemeri simülasyon aracıyla öğrencilere uygulamalı olarak emniyet kemerinin önemi gösterildi.

Kan bağışı insani bir yardımdır

Kan bağışı insani bir yardımdır

Selçuk Üniversitesi Cihanbeyli Meslek Yüksekokulu’nda kan bağışı kampanyası düzenlendi

A+A-


Cihanbeyli MYO Müdürü Vekili Doç. Dr. Murat Ciniviz yaptığı açıklamada, okul idarecileri, öğretim görevlileri ve öğrencilerle yaptıkları istişarenin ardından sosyal sorumluluk projesi kapsamında kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiklerini söyledi. Cihanbeyli MYO binasında düzenlenen kan bağışı kampanyasının 1 gün sürdüğünü belirten Ciniviz, “Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi, Konya Bağış Merkezi işbirliğinde kan bağışı kampanyası gerçekleştirdik. Kan bağışı, insani bir yardım olmasının yanı sıra sağlığımız için de önem arz etmektedir. Kan bağışı kampanyasını zaman zaman düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. Kan bağışı ekip başkanı Dr. Adem Özdemir de Cihanbeyli MYO işbirliğinde gerçekleştirilen kampanyada 50 ünite kan bağışı toplandığını kaydederek, MYO Müdürü Ciniviz ile bağışta bulunanlara teşekkür etti.

Kaynak: Kan bağışı insani bir yardımdır.

Memleket

memleket gazetesi ile ilgili görsel sonucu

Cihanbeyli MYO' da kan bağışı

 
Cihanbeyli MYO' da kan bağışı
Selçuk Üniversitesi Cihanbeyli Meslek Yüksekokulunda (MYO) kan bağışı kampanyası düzenlendi

Cihanbeyli MYO Müdürü V. Doç. Dr. Murat Ciniviz yaptığı açıklamada, okul idarecileri, öğretim görevlileri ve öğrencilerle yaptıkları istişarenin ardından sosyal sorumluluk projesi kapsamında kan bağışı kampanyası gerçekleştirdiklerini söyledi. Cihanbeyli MYO binasında düzenlenen kan bağışı kampanyasının 1 gün sürdüğünü belirten Ciniviz, "Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi, Konya Bağış Merkezi işbirliğinde kan bağışı kampanyası gerçekleştirdik. Kan bağışı, insani bir yardım olmasının yanı sıra sağlığımız için de önem arz etmektedir. Kan bağışı kampanyasını zaman zaman düzenlemeye devam edeceğiz." dedi. Kan bağışı ekip başkanı Dr. Adem Özdemir de Cihanbeyli MYO işbirliğinde gerçekleştirilen kampanyada 50 ünite kan bağışı toplandığını kaydederek, MYO Müdürü Ciniviz ile bağışta bulunanlara teşekkür etti.