AKÖREN ALİ RIZA ERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
PAZARLAMA VE REKLAMCILIK
onur öğrencileri*

2019-2020 GÜZ DÖNEMİ ONUR BELGESİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ
Programı Numarası Adı Soyadı Ortalaması
BANKACILIK VE SİGORTACILIK 187421052 DÜRDANE BEREKET 3,47
BANKACILIK VE SİGORTACILIK 197421043 BUKET AKAR 3,37
BANKACILIK VE SİGORTACILIK 197421040 GÜLBEYAZ İNCESU 3,35
BANKACILIK VE SİGORTACILIK 197421052 GÜLAY ÜRPER 3,2
BANKACILIK VE SİGORTACILIK 187421010 FIRAT DARI 3,07
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411019 BARAN ZÜNGÜR 3,47
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411009 KARDELEN ÇETİNBALTA 3,37
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411010 YILMAZ ÖZALP 3,37
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 187411014 HÜSEYİN DALGIÇ 3,32
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411032 ÇAĞATAY KANDEMİR 3,23
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 187411008 FURKAN ÇÖMLEKÇİ 3,23
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411003 NİHAL CEYDA COŞKUN 3,13
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 197411006 EDANUR ÇAKICI 3,13
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 187411019 ERDEM KOÇ 3,03
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413014 TOLGA ÜNVEREN 3,47
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413006 ENVER HIYAMLI 3,33
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413010 SELÇUK ŞİMŞEK 3,32
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413036 FURKAN MİMAROĞLU 3,3
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413035 MUHAMMET SEVİNDİK 3,22
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 197413022 ERAY PEHLİVAN 3
LOJİSTİK 187423012 FURKAN ELMAS 3,47
LOJİSTİK 187423006 FATMA KAYA 3,43
LOJİSTİK 187423016 ABDULBAKİ KILIÇ 3,2
LOJİSTİK 197423006 HURİYE TAŞDEMİR 3,1
LOJİSTİK 187423025 KENAN ORUÇ ÖZDEMİR 3,1
LOJİSTİK 187423046 MAHİR GÜNAY 3,03
YEREL YÖNETİMLER 197425006 MELEK TUZCU 3,12
YEREL YÖNETİMLER 187425025 ESRA SOYDAN 3,12
YEREL YÖNETİMLER 187425001 AYŞE EREN 3,12

 

 

2018-2019 BAHAR DÖNEMİ ONUR BELGESİ ALAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
Programı Numarası Adı Soyadı Ortalaması
Bankacılık ve Sigortacılık 187421043 ALEYNA ULUDAĞ 3,25
Bankacılık ve Sigortacılık 187421046 ÖZGE ÇELİK 3,17
Bankacılık ve Sigortacılık 187421038 İREM İRPİT 3,15
Bankacılık ve Sigortacılık 177421001 İSA DALLIKAVAK 3,13
Bankacılık ve Sigortacılık 177421033 SEVCAN KIZILOVA 3,12
Bilgisayar Programcılığı 187411004 MUSTAFA ARGIN 3,13
Bilgisayar Programcılığı 187411017 GİZEM BÜŞRA AYDOĞAN 3,04
Bilgisayar Programcılığı 177411003 AYŞE HAYRİYE ULUSAN 3
Bilgisayar Programcılığı 187411008 FURKAN ÇÖMLEKÇİ 3
Dış Ticaret 177419004 ESRA YÜKSEL 3,22
Lojistik 187423030 RUKİYE AKSOY 3,33
Lojistik 187423012 FURKAN ELMAS 3,29
Lojistik 187423025 KENAN ORUÇ ÖZDEMİR 3,13
Lojistik 187423001 KEZİBAN DAŞ 3,12
Lojistik 187423003 NUMAN ÖZARSLAN 3,1
Yerel Yönetimler 187425001 AYŞE EREN 3,15

 

2018-2019 GÜZ DÖNEMİ ONUR BELGESİ ALAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
Programı Numarası Adı Soyadı Ortalaması
Bankacılık ve Sigortacılık 177421001 İSA DALLIKAVAK 3,47
Bankacılık ve Sigortacılık 177421016 SİMGE MENGÜVERDİ 3,19
Bankacılık ve Sigortacılık 177421024 EMİNE ÇETİN 3,28
Bankacılık ve Sigortacılık 187421022 KARDELEN DEMİR 3,45
Bankacılık ve Sigortacılık 187421034 SEMA SAVRUN 3,35
Bankacılık ve Sigortacılık 187421043 ALEYNA ULUDAĞ 3,2
Bilgisayar Programcılığı 177411005 EMRE GÜNDÜZ 3,2
Bilgisayar Programcılığı 187411004 MUSTAFA ARGIN 3,23
Bilgisayar Programcılığı 187411008 FURKAN ÇÖMLEKÇİ 3,17
Bilgisayar Programcılığı 187411019 ERDEM KOÇ 3,4
Lojistik 187423003 NUMAN ÖZARSLAN 3,02
Lojistik 187423012 FURKAN ELMAS 3,35
Lojistik 187423014 SEYİT YUSUF SAYED 3,45
Lojistik 187423030 RUKİYE AKSOY 3,07
Yerel Yönetimler 187425001 AYŞE EREN 3,2
Yerel Yönetimler 187425003 HULUSİ CELİL KAYA 3
Yerel Yönetimler 187425031 FATMA ALTIN 3,2

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ ONUR BELGESİ ALAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
Programı Numarası Adı Soyadı Ortalaması
Bankacılık ve Sigortacılık 177421001 İSA DALLIKAVAK 3,46
Bankacılık ve Sigortacılık 177421007 ZEHRA ALMA 3,08
Bankacılık ve Sigortacılık 167421041 EMİNE YILDIZ 3,43
Bankacılık ve Sigortacılık 167421001 NADİYE ANLAŞ 3,42
Bankacılık ve Sigortacılık 167421059 DOĞANCAN ÖZASLAN 3,35
Bankacılık ve Sigortacılık 167421085 ŞERİFE AKKUŞ 3,33
Bankacılık ve Sigortacılık 167421020 GAMZENUR YENER 3,28
Bankacılık ve Sigortacılık 167421004 ZEYNEP KURUMAZ 3,18
Bankacılık ve Sigortacılık 167421033 ŞÜKRAN ŞEYDA ESGİOĞLU 3,18
Bankacılık ve Sigortacılık 167421070 MUHAMMED KURTULUŞ 3,18
Bankacılık ve Sigortacılık 167421077 PEMBEGÜL PALTA 3,1
Bankacılık ve Sigortacılık 167421048 RÜMEYSA SEYFİ 3,07
Bankacılık ve Sigortacılık 167421039 HAYRİYE MELİKE ÖZZEYBEK 3,05
Bankacılık ve Sigortacılık 167421079 ALİYE ÖZEL 3,05
Bankacılık ve Sigortacılık (İ.Ö.) 167422007 HELBEST YILDIZ 3,33
Bankacılık ve Sigortacılık (İ.Ö.) 167422074 MERVE YILDIZ 3,2
Bankacılık ve Sigortacılık (İ.Ö.) 167422067 MELİKE ESİM 3,13
Bilgisayar Programcılığı 167411080 KAAN KAÇAR 3,44
Bilgisayar Programcılığı 167411083 SEVDA AK 3,37
Bilgisayar Programcılığı 167411082 BETÜL GAMZE ERKAN 3,19
Bilgisayar Programcılığı 167411078 MEVLÜT AVŞAR 3,19
Bilgisayar Programcılığı 167411048 MENAV ZENGİN 3,17
Bilgisayar Programcılığı 167411061 AHMET SAMANCI 3,17
Bilgisayar Programcılığı 167411004 MUSTAFA CİHAN 3,15
Bilgisayar Programcılığı 167411066 ESMA ÜL HÜSNA KOCAMAN 3,12
Bilgisayar Programcılığı 167411079 MURAT ÜSTÜN 3,08
Bilgisayar Programcılığı 167411029 NUSRET YILMAZ 3,06
Bilgisayar Programcılığı 167411088 SEYFULLAH SEVER 3,01
Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) 167412005 ARDA CEM GÜL 3,19
Bilgisayar Programcılığı (İ.Ö.) 167412028 FERHAT YILMAZ 3,02
Dış Ticaret 167419026 YUNUS EMRE YÜCESOY 3,14
Elektronik Teknolojisi 167413012 FURKAN GÜREL 3,36
Elektronik Teknolojisi 167413015 MUHAMMET ERSOY 3,31
Lojistik 167423047 İSA DEMİR 3,43
Lojistik 167423011 HALİL TİRME 3,42
Lojistik 167423003 YUSUF YILDIRIM 3,22
Lojistik 167423079 MEHMET ARSLAN 3,03
Lojistik (İ.Ö.) 167424008 MERVE ÇİNAR 3,25
Lojistik (İ.Ö.) 167424017 EBRU AKÇAY 3,17
Lojistik (İ.Ö.) 167424007 VOLKAN KÖMÜR 3,02