AKÖREN ALİ RIZA ERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
Ders Programları

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı GÜZ Dönemi Ders Programları

Önemli Tarihler:

Kayıt Yenileme: 16-27 Eylül 2019

Mazeret Ders Kaydı: 15 Ekim 2019

Dersler: 23 Eylül 2019- 03 Ocak 2020

Ara Sınavlar: 23 Kasım-01 Aralık 2019

Genel sınavlar: 06 -19 Ocak 2020

Bütünleme Sınavları: 27 Ocak-02 Şubat 2020

Ders Programlarını için tıklayınız


2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı BAHAR Dönemi
3. haftadan(25.02.2019) itibaren uygulanacak 
Ders Programları 

 

Önemli Tarihler:

Mazeret Ders Kaydı: 4 Mart 2019

Dersler: 11 Şubat - 31 Mayıs 2019

Ara Sınavlar: 6-14 Nisan 2019

Genel sınavlar: 10-21 Haziran 2019

Bütünleme Sınavları: 1-7 Temmuz 2019

 

  1. Öğretim  
Bilgisayar Programcılığı 1A  2A    
Elektronik Teknolojisi   2A    
Dış Ticaret   2A   

 

Bankacılık ve Sigortacılık 1A 2A    
Lojistik 1A 2A*    
Yerel Yönetimler 1A*      

 

 

2018-2019 Bahar Dönemi Bütün Sınıflar

 


2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı GÜZ Dönemi Ders Programları

(08 Ekim 2018 (3.hafta) den itibaren uygulanacak)

Önemli Tarihler:

Ders Kaydı: 17-30 Eylül 2018

Dersler: 24 Eylül 2018 - 4 Ocak 2019

Ara Sınavlar: 24 Kasım - 2 Aralık 2018

Genel sınavlar: 7-20 Ocak 2019

Bütünleme Sınavları: 28 Ocak - 3 Şubat 2019

2018-2019 Güz Dönemi Bütün Sınıflar

 

  1. Öğretim  
Bilgisayar Programcılığı 1A  2A    
Elektronik Teknolojisi   2A    
Dış Ticaret   2A   

 

Bankacılık ve Sigortacılık 1A 2A    
Lojistik 1A 2A    
Yerel Yönetimler 1A      

 

Bütün Sınıflar 2018-2019 Güz 3. hafdan itibaren uygulanacak.

 


 

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Ders Programları Yeni (16.02.2018)

Önemli Tarihler:

Ders Kaydı: 16 Şubat 2018 Tarihine kadar

Dersler: 12 Şubat – 25 Mayıs 2018

Ara Sınavlar: 09 – 15 Nisan 2018

Genel sınavlar: 28 Mayıs – 08 Haziran 2018

Bütünleme Sınavları: 19 - 24 Haziran 2018

I. ve IIStaj son müracaat tarihi04 Mayıs 2018

I. Veya  II. Staj uygulamaları: 25 Haziran - 03 Ağustos 2018

  1. Öğretim 2. Öğretim
Bilgisayar Programcılığı 1A  2A 2B   2A
Elektronik Teknolojisi   2A    
Dış Ticaret 1A  2A   

 

Bankacılık ve Sigortacılık 1A 2A 2B   2A 
Lojistik 1A 2A 2B   2A

 


2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı GÜZ Dönemi Ders Programları

* 02 Ekim 2017 tarihinden itibaren geçerli ders programları

  1. Öğretim 2. Öğretim
Bilgisayar Programcılığı 1A  2A 2B   2A
Elektronik Teknolojisi   2A    
Dış Ticaret 1A  2A   

 

Bankacılık ve Sigortacılık 1A 2A 2B   2A 
Lojistik 1A 2A 2B   2A

 


2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Ders Programları

(İKİNCİ HAFTADAN İTİBAREN UYGULANACAK)

Önemli Tarihler:

Ders Kaydı: 6 Mart 2017  ye kadar

Dersler: 13 Şubat - 26 Mayıs 2017

Ara Sınavlar: 10 - 16 Nisan 2017

Genel sınavlar: 29 Mayıs - 09 Haziran 2017

Bütünleme Sınavları: 19 - 23 Haziran 2017

I. ve IIStaj son müracaat tarihi05 Mayıs 2017

I. Veya  II. Staj uygulamaları: 03 Temmuz - 11 Ağustos 2017 

 

  1. Öğretim 2. Öğretim
Bilgisayar Programcılığı 1A 1B  2A 2B 1A  2A
Elektronik Teknolojisi 1A 2A    
Dış Ticaret 1A  2A 2B   2A
Bankacılık ve Sigortacılık 1A 1B 2A 2B 1A  2A 
Lojistik 1A 1B 2A 2B 1A  2A

 

 


A-B şeklinde şube bulunan bölümlerde

Öğrenci Numarasının son rakamı tek(1,3,5,7,9) olanlar A şubesinde

Öğrenci Numarasını son rakamı çift(0,2,4,6,8) olanlar B şubesindedir.

Örneğin;

Öğrenci Numarası 167421043 olan öğrenci A şubesinde,

Öğrenci Numarası 167411026 olan öğrenci B şubesindedir.

 

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı GÜZ Dönemi Ders Programları

(3. haftadan(10.10.2016) itibaren uygulanacak)

 

 
1. Öğretim
2. Öğretim
Bilgisayar Programcılığı 1A 1B  2A 2B 1A (tek şube) 2A
Elektronik Teknolojisi 1A 2A    
Dış Ticaret 1A (tek şube) 2A 2B   2A
Bankacılık ve Sigortacılık 1A 1B 2A 2B 1A (tek şube) 2A (tek şube)
Lojistik 1A 1B 2A 2B 1A (tek şube) 2A

 

 

 

2016-2017 GÜZ YARIYILI AKADEMİK TAKVİMİ

Kayıt yenileme

19- 30 Eylül 2016

Danışman Onayları

19 Eylül-7 Ekim 2016

Dersler

26 Eylül 2016 – 6 Ocak 2017

Ders Ekleme-Bırakma

4-5 Ekim 2016

Mazeretli Geç Kayıtlar için son başvuru tarihi

17 Ekim 2016

Ara sınav

26 Kasım-  4 Aralık 2016 ***

Genel sınav

09 - 20 Ocak 2017

Bütünleme

30 Ocak - 5 Şubat 2017

 

 

  1. Öğretim  
Bilgisayar Programcılığı 1A  2A    
Elektronik Teknolojisi   2A    
Dış Ticaret   2A   

 

Bankacılık ve Sigortacılık 1A 2A    
Lojistik 1A 2A    
Yerel Yönetimler 1A      

 

Bütün Sınıflar 2018-2019 Güz 3. hafdan itibaren uygulanacak.